Astana – Partizani Tirana 1:0 (kon.) | Tobol Kostanaj – Plzeň 1:2 (kon.) | FC Struga – Breidablik 0:1 (kon.)
Žalgiris Vilnius – Ferencváros 0:4 (kon.) | Nordsjaelland – Partizan Bělehrad 5:0 (kon.) | Dynamo Kyjev – Besiktas 2:3 (kon.)
Farul – Helsinki 2:1 (kon.) | Fenerbahce – Twente 5:1 (kon.) | Levski – Frankfurt 1:1 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Celje 4:1 (kon.) | Rapid – Fiorentina 1:0 (kon.) | Sepsi – Bodö/Glimt 2:2 (kon.)
Genk – Demirspor 2:1 (kon.) | Gent – APOEL 2:0 (kon.) | Lille – Rijeka 2:1 (kon.)
Midtjylland – Legia 3:3 (kon.) | Osasuna – Club Brugge 1:2 (kon.) | FC Ballkani – BATE 4:1 (kon.)
Alkmaar – Brann 1:1 (kon.) | Hearts – PAOK 1:2 (kon.)
FC Tobol Kostanaj
1:2 (0:0)
FC Viktoria Plzeň
Čtvrtek 24.08.2023, 16:00 • Centrální stadion, Kostanaj • Evropská konferenční liga (předkola) • Play-off

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku čtvrtečního večera se s vámi loučím a u odveta z Doosan Arény se budu těšit, na shledanou. (18:02:44)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 5:3. Rohy: 6:9. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:20.

Je dobojováno, Viktoria Plzeň vyhrála v prvním zápase play off Evropské konferenční ligy v Kostanaji 2:1. Skóre otevřel Cadu, k němu se následně přidal po rychlém brejku Lukáš Kalvach. Hlavní rozhodčí poté nastavil čtyři minut, avšak v sedmé minutě nastaví odhalili rozhodčí ve vápně ruku Lukáše Hejdy a nařízenou penaltu proměnil Serge Deblé.

90+9
    90+8. Serge DEBLÉ - 1:2

90+8
    Tobol Kostanaj právě vstřelil branku!
    SERGE DEBLÉ vzal penaltu na sebe a kopl ji naprosto s přehledem. Domácí hráč poslal míč přesně pod břevno, brankář Staněk navíc skákal i na opačnou stranu.

90+8
    Míč si staví Deblé.

90+7
    Je tomu skutečně tak. Míč po hlavičce přistál Lukáši Hejdovi na ruce a výrok rozhodčího je neúprosný. Jindřich Staněk bude zase v této sezóně čelit penaltě, hradeckému Vašulínovi ji dokázal lapit.

90+6
    Tak moment. Hlavní rozhodčí se běží podívat na monitor. Že by domácí v samotném závěru utkání kopali penaltu?

90+6
    Tak ještě jedna šance pro domácí, budou rozehrávat v šesté minutě nastavení rohový kop.

90+5
    Asrankulov napřáhl z velké dálky, jeho rána plachtila vzduchem k levé tyči, Staněk ale míč skvěle vytáhl.

90+4
    Hráči Kostanaje nadále útočí, drží míč na útočné polovině hřiště, Staněk avšak zatím zasahovat nemusel.

90+3
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň:
    ze hřiště odchází Jan Kopic, přichází Libor Holík.

90+2
    Domácí rozehráli rohový kop, míč letěl celým vápnem, ale nikdo z domácích do něj netrkl, aby více zaměstnal Staňka.

90+1
    Ve druhém poločase hlavní rozhodčí nastaví nad rámec normální hrací doby čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu FC Tobol Kostanaj:
    ze hřiště odchází Kairov, přichází Kireenko,
    ze hřiště odchází Mužikov, přichází Zabelin.
    90. Lukáš KALVACH - 0:2

90
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Fantazie, Viktoria Plzeň v devadesáté minutě zdvojnásobuje své vedení. Viktoria šla do rychlého brejku, Vlkanova dloubáčkem našel v pokutovém území naběhnutého LUKÁŠE KALVACHA, který rozradostnil plzeňské fanoušky.

88
    Lukáš Kalvach znovu rozehrával míč od rohového praporku, avšak ani tentokrát z něho hosté branku Konovalova neohrozili.