Třinec – Olomouc 1:4 (kon.) | Velvary – Vlašim 0:0 (odl.) | Domažlice – Příbram 2:0 (po pr.)
Povltavská – Žižkov 0:0 (odl.) | Kolín – Chlumec n/C 3:1 (kon.) | Strání – Kroměříž 1:2 (kon.)
Lanžhot – Zlín 0:1 (kon.) | Vsetín – Brno 0:4 (kon.) | Hlubina – Slovácko 0:8 (kon.)
Most/Souš – Pardubice 0:3 (kon.) | Brozany – Teplice 3:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Ústí n. L. 4:2 (kon.)
TJ Jiskra Domažlice
2:0 (0:0)
FK Příbram
Středa 30.08.2023, 17:00 • SA Střelnice tráva • MOL Cup • 2. kolo

To je pro dnešek vše! Užijte si zbytek středeční večera a u dalších textových přenosů naviděnou. (19:44:20)

Dlouhé pohárové utkání mezi Domažlicemi a Příbramí je u konce! Domácí Jiskra si na domácí Střelnici poradil s druholigovým celkem 2:0 po prodloužení. Brankami v první polovině prodloužení rozhodli Mužík a Rychnovský. Následné snažení hostujícího celku bylo marné a tak se z postupu do 3.kola MOL Cupu radujou Domažlice.

120

116
    Žlutá karta pro tým TJ Jiskra Domažlice (Stefan Fedak).

115
    K hostujícímu Davidu Krchovi se dostal odražený balón na hranici velkého vápna. Záložník Příbrami okamžitě střílel, ale jeho skákavou střelu k tyči skvěle vyráží Lukáš Brych.

111
    Žlutá karta pro tým TJ Jiskra Domažlice (Martin Fillo).

106
    Střídání v týmu FK Příbram:
    ze hřiště odchází Filip Matoušek, přichází Csaba Biricz.

106
    Začalo druhé prodloužení.

Po prvním prodloužení je na tom výrazně lépe domácí Jiskra, která vstřelila dvě branky a je blízko k postupu do 3.kola.

105+2
    První poločas prodloužení skončil.

105+1
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Jiskra utíká na rozdíl dvou branek! Stefan Fedak se skvěle uvolnil na pravé straně hřiště a vyslal centr na MARTINA RYCHNOVSKÉHO. Ten předskočil protihráče a přesnou hlavičkou k tyči překonává bezmocného Matouše Babku.

105
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

100
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice:
    ze hřiště odchází Kryštof Pavlík, přichází Jakub Teršl,
    ze hřiště odchází Václav Svoboda, přichází Martin Rychnovský.

96
    Příbramští se okamžitě hrnou za vyrovnáním! Nejdříve Brych skvěle zneškodnil hlavičku Nkwinga. O pár chvilek déle zakončoval i Anih, ale i na podruhé byl Brych připraven zasáhnout.

94
    Domácí Jiskra se ujímá vedení! Po nakrátko rozehraném rohovém kopu centroval na branku Stefan Fedak. Míč jemně tečoval PETR MUŽÍK a balón skončil za zády bezmocného Babky.

94
    Obrovská šance se naskytla domácímu celku! Robert Aubrecht odcentroval do vápna, kde míč propadl k Fillovi, kterého skvěle na bližší tyči vychytal Babka.