Lovosice – Zubří 38:31 (kon.) | Nové Veselí – Karviná 24:24 (kon.) | Královo Pole – Dukla 34:31 (kon.)
Kopřivnice – Strakonice 39:35 (kon.)
SKKP Handball Brno
34:31 (16:14)
HC Dukla Praha
Sobota 11.11.2023, 17:30 • Malá hala Vodova, Brno • Chance Extraliga mužů • 11. kolo

SKKP Handball Brno – HC Dukla Praha 34:31 (16:14)
    Nejvíce branek: Vukićević 10/4, Zahradníček 5, Kukulovski 5 – Josef 9, Dokoupil 8/2, M. Rakouský 4. Rozhodčí: Jiří Králíček – Milan Letev. Sedmimetrové hody: 4/4 – 6/4. Vyloučení: 3:6. Diváci: 605. (19:15:13)

Dnešní zápas je u konce. Brno v druhém poločase těžilo především z dobrého vstupu do zápasu, když si dokázalo rychle vybudovat čtyřbrankové vedení, které časem navýšilo až na rozdíl osmi branek. V závěru však Dukla předvedla mnohem lepší produktivitu a vysoký náskok Brna byl najednou pryč. V poslední minutě si ale domácí už vyrovnat nenechali a berou dva body za výhru 34:31. Z dnešního zápasu je to vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek sobotního večera.

Konec zápasu. (34:31)
    60
    Stein skoro po pěti minutách hry znovu přidal gól za Brno, zbývá už zhruba jen dvacet vteřin, je prakticky rozhodnuto. (34:31)
    59
    Dokoupil navíc využil sedmimetrový hod, brankáře dokázal přehodit nad hlavou. Dukla ještě může pomýšlet na body. (33:31)
    59
    Brno doplácí na řadu nevyužitých šancí, Křístek střílí gól do horního rohu a Dukla ztrácí už jen tři branky. Závěr utkání může být pro Brno ještě hodně náročný, pokud nezlepší svou produktivitu. (33:30)
    58
    Jonáš Josef z výskoku zamířil přesně do horního rohu branky, Brno vede už jen o čtyři branky. (33:29)

57
    Oddechový čas pro tým SKKP Handball Brno. (33:28)
    57
    Dokoupil zamířil k pravé tyči a nakonec uspěl na sedmimetrovém hodu, Furman nedokázal včas zasáhnout nohou. (33:28)

57
    Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Radek Flajsar). (33:27)
    56
    Dokoupil nikým nehlídaný střílí gól do prostoru mezi brankářem a tyčí, náskok Brna v posledních minutách o něco klesl. (33:27)
    55
    Schovaná střela Martina Rakouského už končí gólem, míč zamířil přesně k pravé tyči. (33:26)

54
    Zhruba šest minut před koncem zápasu Pyško znovu skvěle zasáhl nohou. (33:25)
    53
    Kocich v pádu z krátké vzdálenosti ještě stihl poslat míč k tyči. (33:25)
    53
    Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Daniel Křístek). (32:25)
    53
    Zahradníček z malého úhlu opět navyšuje, Brno vede už o osm branek. (32:24)

52
    Vít Pyško nejprve skvěle ubránil střelu Dukly nohou následná střela Jonáše Josefa pak přelétla branku. Brno teď přežilo díky dobré obraně hned dvě velké šance hostů. (31:24)

51
    Oddechový čas pro tým HC Dukla Praha. (31:24)
    51
    Flajsar dostal přihrávku přes celé hřiště a v samostatném úniku překonal brankáře hostů střelou o zem. (31:24)