Strakonice – SHC Maloměřice 32:25 (kon.) | Nové Veselí – Královo Pole 27:28 (kon.) | Kopřivnice – Dukla 29:25 (kon.)
Jičín – Zubří 34:32 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
27:28 (15:12)
SKKP Handball Brno
Sobota 09.12.2023, 15:55 • ZDT Aréna, Nové Veselí • Chance Extraliga mužů • 16. kolo

TJ Sokol Nové Veselí – SKKP Handball Brno 27:28 (15:12)
    Nejvíce branek: D. Flajsar 9/3, Gregorovič 7, Krejz 4 – Bosák 6, Kukulovski 5, Tóth 4. Rozhodčí: Pavel Friedel – Tomáš Kučerka. Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/2. Vyloučení: 3:2. (17:31:39)

Zápas je u konce. Brno zvládlo v Novém Veselí dokonat obrovský obrat, deset minut do konce ještě prohrávalo o čtyři branky, ale nakonec zvládlo v poslední minutě strhnout vedení na svou stranu a díky tomu, že Veselí svůj útok nevyužilo, si odveze výhru a další dva body.

Konec zápasu. (27:28)
    60
    Jan Zahradníček z pravého křídla mířil na zadní tyčku. A mířil přesně! Tato trefa totiž znamená vítězství. (27:28)

60
    Oddechový čas si bere i trenér Brna Pavel Hladík. (27:27)
    60
    Jaroslav Honc se prosadil střelou o zem z levého křídla a v poslední minutě znovu srovnal stav zápasu! (27:27)

59
    Jan Běloch si vzal oddechová čas. (26:27)
    59
    Jakub Bosák se prosadil z pravého křídla po střele o zem! Brno otočilo zápas! (26:27)

59
    Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (David Šůstek). (26:26)

59
    Žlutá karta pro realizační tým TJ Sokol Nové Veselí. (26:26)
    57
    A je vyrovnáno! Jan Zahradníček dostal oblouček na pravé křídlo, pak si dobře přiskočil a pěkně skóroval. (26:26)
    56
    Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Jan Zahradníček). (26:25)
    55
    Jakub Bosák ukradl míč při Novoveselské kombinaci a po podařením úniku ho vmetl do branky. (26:24)
    54
    Šimon Erbes vyslal parádní křižný podstřel do spodní části branky na vzdálenější tyčku. (26:23)
    53
    Jiří Gregorovič přidal sedmou branku, tentokrát si naskočil do brankoviště a zmátl brankáře. (26:22)

53
    Jan Běloch si vyžádal oddechový čas. (25:22)
    52
    Jakub Bosák se prosadil střelou z levého křídla pod víko branky Nového Veselí po dlouhé kombinaci hostujícího celku. (25:22)
    51
    Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (David Flajsar). (25:21)
    50
    Jakub Tóth má na kontě další branku. V obležení dvou obránců se otáčel před brankovištěm a dokázal vypálit k tyči. (24:21)