Slavia – Třemošná 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Chomutov 3:2 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 3:5 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:5 (2:3, 1:1, 0:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Pátek 22.09.2023, 20:00 • Vsetín, Zimní stadion Na Lapači • Liga juniorů • 3. kolo

Konec zápasu. (22:09:24)

59:59
    Poruba právě vstřelila branku!
    Vyrovnání nebylo daleko, ale místo toho přichází trefa do prázdné brány v poslední sekundě třetí třetiny, o kterou se postaral PETR SOBOL. Asistence: Tomáš Šťastný.

59:50
    Asi poslední možnost na útok. Mošnička zaváží puk do pásma.

59:36
    Další vsetínská rána míří jen na zadní mantinel.

59:15
    Hamříkova rána od modré letí mimo. Valaši mají ovšem při power play opravdu spoustu šancí.

59:10
    Vsetínský tlak stále neupadá. Hosté opět vyhazují kotouč jen na zakázané uvolnění.

58:40
    Oddechový čas pro tým HC RT TORAX Poruba 2011.

58:40
    A teď to byl právě Mošnička, kdo mohl srovnat. Vsetínský bek si po levém křídle nabruslil do útočného pásma a bekhendem zakončil k bližší tyči.

58:11
    Juráň vybojoval kotouč, ale nikdo ze spoluhráčů se mu výhodně nenabízel. A tak se ke kotouči dostali hosté, kteří s vidinou střely do prázdné branky nabrusili do střední třetiny. V zakončení jim zabránil Mošnička.

57:36
    Poruba vyhazuje kotouč na zakázané uvolnění.

57:11
    Neskutečný závar před hostující brankou. Všech šest hráčů Vsetína se nahrnulo do brankoviště a domácí byli velice blízko vyrovnání.

56:48
    Vhazuje se v útočném pásmu Vsetína. Uhrin už zůstává na střídačce.

56:48
    Oddechový čas pro tým VHK ROBE Vsetín.

56:48
    Zedek nabruslil do pásma a okamžitě vystřelil. Samuel Sobol má po jeho pokusu puk ve své výstroji. Na dorážku čekal ještě Žárský, ale kotouč nikde nevyplaval.

56:38
    Ostravané znovu vyhazují. Tentokrát šikovně, zakázané uvolnění se nepíská.

56:10
    Matějíček s Hamříkem vybojovali kotouč v útočném pásmu, ale ke střele se domácí nedostali. Poruba zaváží puk za Uhrinovu branku.

55:55
    Poruba pod vsetínským tlakem vyhazuje kotouč na zakázané uvolnění. Do konce třetí třetiny zbývá něco málo přes tři minuty.

55:27
    Vsetín se usadil v útočném pásmu a kombinuje. Obrana Poruby je ale zatím precizní a všechny střely blokuje. Samuel Sobol nemá vůbec žádnou práci.

54:04
    Hamřík už kroutí hlavou. Jeho střela od modré čáry skončila v lapačce hostujícího gólmana.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 7. Stodůlka L., 15. Heinrich (Juráň, Herman), 22. Pozděna (Stodůlka L., Mošnička) – 7. Sobol P., 14. Ševčuk (Šindler), 17. Šindler (Telnov), 40. Svoboda (Činčala, Koida), 60. Sobol P. (Šťastný)

VHK ROBE Vsetín: Pytel (21. Uhrin) – Mošnička, Šedlbauer, Hamřík (C), Fojtík, Herman, Zedek, M. Stodůlka – L. Stodůlka, Smetana, Juráň, Cakl, Ostrčil, Matějíček, Hrdý, Heinrich (A), Kovář, Ürge, Žárský, Pozděna.
    Trenér: Rostislav Vlach

HC RT TORAX Poruba 2011: Mareček (21. S. Sobol) – Ševčuk, Bodnar, Činčala, Janeček (A), Telnov, Kosina – Šťastný, Šindler, Hansel, Skřipčák (C), Koida, Graněčný, Martiňák, Svoboda, Chromyšyn, Šrubař, P. Sobol, Rigo.
    Trenér: Tomáš Potěšil

Rozhodčí: Lukáš Janda — Martin Tvrdý, Michal Frais