Hr. Králové – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Poprad – Martin 0:4 (kon.) | Zvolen – Žilina 2:0 (kon.)
Bardejov – Prešov 4:2 (kon.) | Trenčín – Orange 20 6:3 (kon.) | Kladno – Litvínov 2:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Šumperk 3:3 (kon.) | Beroun – Litoměřice 3:6 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 8:5 (kon.)
K. Vary – Ufa 2:4 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 5:4 (kon.) | SHK Hodonín – Břeclav 3:2 (kon.)
Milevsko – Příbram 4:4 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 10:4 (kon.) | Prostějov – Technika Brno 3:0 (kon.)
Liberec – Fribourg 5:3 (kon.) | Čerepovec – Lev 1:3 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
3:3 (2:2, 0:1, 1:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Úterý 14.08.2012, 17:30 • Kotlina Havlíčkův Brod • Přípravné zápasy

Já Vám děkuji za pozornost a někdy se těším opět u onlajn přenosů napočtenou! (19:46:41)

Zápas končí v nájezdech se trefili za Draky Škumát a Hulva, za Rebely Stehlík, Vondráček a Třetina, přičemž ten poslední nájezd z hole Třetiny byl nejen excelentní, ale i vítězný.

60:00
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

MIROSLAV TŘETINA povedeným blafákem připisuje výhru na stranu Rebelů, kteří tak alespoň drobně napravují náklep z Benátek. Diváci nyní mohutně děkují svým hráčům!

Haas nedal! Trefil jen betony skvěle klouzajícího Dolejše! 3:2

Třetina luxusním blafákem nedal Štůralovi šanci a puk přišpendlil pod břevno! 3:2

Hulva také dal. Dolejš se ani neohlédl! 2:2

Roman Vondráček si pohrál se Štůralou a zakončil přesně! 2:1

Gewiese nepřekonal Dolejše! 1:1

Polodna se rozjel, ale Štůralu nepřekonal. Ten zasáhl rukavicí na čáře! 1:1

Stoklasa si nevymíchal Dolejše. Naopak, Dolejš si jej vybruslil a on zakončil mimo. 1:1

Kostourek si natáhl Štůralu, ale nepřehodil jej! 1:1

Škumát provedl to samé a srovnává! 1:1

Rozjel se Stehlík, který si vymíchal Štůralu, který ani nestihl jít na zem a domácí forvard je propálil! 1:0

Začnou Rebelové.

Ve třetí třetině dorovnali Rebelové stav zápasu díky Vondráčkovi. Nyní budou následovat nájezdy, které rozhodnou o vítězi.

59:35
    Šumperk vyhrál buly, ale dostal se s kotoučem jen do střední třetiny, tam černou gumu sebrali Rebelové a mířili dopředu. Zastavil je však ofsajd.

59:22
    Oddechový čas pro hosty.

Richard Wagner

Branky a nahrávky: 10. Polodna (Meidl), 18. Polodna (Meidl, Třetina), 50. Vondráček (Endál), 60. Třetina (pen.) - 2. Vrdlovec (Skoumal), 8. Vrdlovec (Cink), 40. Prokopec (Podešva)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Dolejš (Suchan) - Knesl, Morava "C", Novotný, Protivný, Jelínek, Blažek, Ostrčil, Pavlík - Třetina, Polodna, Kontek, Vondráček, Endál, Ondráček, Blažek, Meidl, Wasserbauer, Štěpánek, Stehlík, Musil, Kostourek
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) - Holík "C", Novotný, Vrána, Suchý, Mečiar, Bail, Tesařík, Vrtík, Gewiese, Rašner, Blinka, Škumát, Holinka, Haas, Hulva "A", Stoklasa, Cink, Vrdlovec, Skoumal, Brunec, Podešva, Prokopec

Rozhodčí: Jaromír Vampola - Jan Kubát, Tomáš Kukeně