Č. Budějovice – Chrudim 2:0 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:0 (1:0)
MFK Chrudim
Úterý 10.10.2023, 17:00 • Střelecký ostrov, České Budějovice • MOL Cup • 3. kolo

Utkání 3. kola Mol Cupu právě skončilo. Dynamo po výsledku 2:0 postupuje do dalšího kola a už teď je jasné, že se bude utkat s Jabloncem. Výsledek ale rozhodně průběhu neodpovídal. Ve druhém poločase byla Chrudim jasně aktivnější, a nechybělo mnoho a mohla vyrovnat. Finální ránu ale zasadil v 86. minutě hostům Jan Suchan, který tak v utkání zaznamenal dvě branky. V prvních pětačtyřiceti minutách skóroval v minutě dvanácté. Toto je ode mě pro dnešek vše a u dalšího online přenosu se na vás budu opět těšit. Hezký večer. (18:50:16)

90+2

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

89
    Chrudim ale nic nebalí. Uvidíme, co se do konce zápasu ještě bude dít.

87
    Střídání v týmu MFK Chrudim:
    ze hřiště odchází Ondřej Kesner, přichází David Bauer.

86
    Dynamo právě vstřelilo branku! Z dramatu je možná rozhodnuto. Unikátní bombou se před Šerákem nyní prezentoval JAN SUCHAN.

85
    Na druhé straně bude následovat roh po příležitosti domácích hráčů.

84
    Asi největší šance hostů v zápase! Po centru Chrudimských pálil z pár metrů před Šípošem Záviška, ale slovenský gólman v barvách jihočeského klubu se řádně předvedl.

82
    Dynamo má velký problém s přechodem přes polovinu hřiště. Většinu času teď patří míč hostům z Chrudimi.

81
    Opět byl vidět náznak šance hostů, těm to ale zkazili českobudějovičtí hráči.

79
    V posledních minutách mají více v moci balon Chrudimští. Je jen otázka času, kdy se jim naskytne díky jejich přičinění nějaká velká příležitost ke srovnání stavu.

77
    Zdá se, že utkání 3. kola Mol Cupu bude ještě pořádně napínavé.

76
    Žlutá karta pro tým SK Dynamo Č. Budějovice (Martin Sladký).

76
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice:
    ze hřiště odchází Patrik Hellebrand, přichází Jiří Skalák.

75
    Hostům se sice nepovedl, ale pár sekund poté si dokázali vybojovat nedovolený zákrok na hranici půle.