Jihlava – Tábor 5:1 (kon.) | Sparta – Kladno 2:1 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 3:0 (kon.)
Plzeň – Slavia 3:4 (kon.) | Pardubice – Mountfield HK 2:0 (kon.) | K. Vary – Č. Budějovice 4:3 (kon.)
HC Kometa Brno
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
HC Olomouc
Sobota 27.01.2024, 12:40 • Winning Group Arena • Extraliga dorostu • O účast v play-off

Ve třetí třetině Kometa přidala ještě jednu branku. Po rychlé kombinaci se prosadil Jaroslav Panasenko. Po třech jednobrankových třetinách tak Brno bere tři body po výhře 3:0. (14:49:24)

59:08
    Vyloučení v týmu HC Olomouc:
    Petr Minář – 5 min. + OK, sekání, odpyká Šimon Končický.

50:00
    Dnešní utkání sleduje 103 diváků.

49:35
    5/5
    Kometa právě vstřelila branku!
    Krásná kombinace a Brno vede 3:0! JAROSLAV PANASENKO krátce po vypršení trestů hráčů Olomouce navyšuje náskok domácích. Asistence: Jan Kerbler a Filip Šebela.
    Panasenko J., Kerbler J., Šebela F., Dobřecký A., Brabenec J.
    Holaň T., Holéczy P., Černý V., Prokop V., Janeba E.

40:01

Vstup do druhé třetiny vyšel lépe Brnu, které už 17 vteřin po zahájení druhé dvacetiminutovky navýšilo svůj náskok. Konkrétně skóroval David Štulo. Kometa tak po 40 minutách vede nad Olomoucí 2:0.

Další třetina začne přibližně v 14:06.

40:00

26:08
    Roman Přidal – 2 min., krosček.

20:17
    5/5
    Brno odskakuje na dvě branky! Zmatků v hostujícím brankovišti využil DAVID ŠTULO, který si našel kotouč a tvrdou ranou rozvlnil síť. Asistence: Vojtěch Kubín.
    Štulo D., Kubín V., Hartl M., Polák J., Vyhlídal M.
    Minář P., Husák D., Dvořáček D., Kalman A., Chromý D.

20:01

Zásluhou Šimona Daňka Kometa po první třetině vede 1:0.

Další třetina začne přibližně v 13:23.

20:00

12:08

05:23
    5/5
    Brňané se ujímají vedení! Přečíslení 2 na 1 zakončil ŠIMON DANĚK přesnou střelou. Stanislav Žbánek nedokázal zareagovat, a tak poprvé inkasuje. Asistence: Jan Kerbler.
    Daněk Š., Kerbler J., Vyhlídal M., Hartl M., Polák J.
    Minář P., Kalman A., Chromý D., Dvořáček D., Husák D.

Filip Prokeš

Branky a nahrávky: 6. Š. Daněk (Kerbler), 21. Štulo (Kubín), 50. Panasenko (Kerbler, Šebela)

HC Kometa Brno: Hradil (Kotas) – Vyhlídal (A), Polák, Panasenko, M. Mátl, J. Veselý, Krämer (C) – Štulo (A), Kubín, Hartl – Kerbler, Brabenec, Šebela – Stibůrek, Dobřecký, Prchal – Š. Daněk, Šulla.
    Trenér: Jan Zachrla

HC Olomouc: Žbánek (Jareš) – Holaň, Kalman (C), Dvořáček, V. Černý, Holéczy, Janeba, Přidal (A) – Husák, Končický, Balog – Chromý, Brym, Harásek – Prokop, Minář (A).
    Trenér: Radek Philipp

Rozhodčí: Borecký – Kalina, Kopecký