Liberec – HC Litvínov 6:2 (kon.) | Vítkovice – Č. Budějovice 5:3 (kon.) | Jihlava – Olomouc 5:2 (kon.)
Mountfield HK – Pardubice 2:3 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
HC Olomouc
Úterý 05.03.2024, 17:00 • Jihlava, Malá hala • Extraliga dorostu • O účast v play-off

Utkání končí vítězstvím jihlavské Dukly 5:2, která tak zapisuje do tabulky tři body a jde aktuálně na sedmé místo. Olomouc by zůstala i v případě výhry poslední, podala ale sympatický výkon. Děkujeme za pozornost. (19:02:58)

59:41
    Koryčanský ale proti Bicanovi svým pokusem neuspěl!

59:41
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    David Podroužek – TS, hákování.

59:41
    Hosté po faulu mají nájezd, který pojede Koryčanský.

59:03
    Začala poslední minuta třetí třetiny.
    58:41 Viktor TOMICA - 5:2

58:41
    5/5
    Dukla právě vstřelila branku!
    Je definitivně rozhodnuto! VIKTOR TOMICA byl po odraženém puku před mezikružím zcela sám a skrz klubko těl poslal kotouč do sítě! Asistence: Štěpán Adamec a Daniel Kytka.
    Tomica V., Adamec Š., Kytka D., Tramba J., Chvátal O.
    Černý V., Korhoň D., Husák D., Navrátil T., Kubát A.

58:11
    Hraje se před brankou Bicana, hostující gólman je zatím stále v brance.

58:02
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:22
    Utkání teď pro hosty rychle utíká a čas se jim tak krátí. Jihlava se mezitím osvobozuje proti útoku soupeře.

56:10
    Zmrhal nahodil puk z levé strany, Jareš bez problémů touš chytá.

55:01
    Začala poslední pětiminutovka třetí třetiny. Zda to bude i zápasu se teprve uvidí.

53:33
    Hosté jsou kompletní. Hraje se 5 na 5.

52:47
    Přesilovka zatím domácím nevychází podle představ.

51:33
    Vyloučení v týmu HC Olomouc:
    Jiří Koryčanský – 2 min., vysoká hůl.

49:50
    Jsme v polovině třetí třetiny, sledujeme stále podobný průběh, kdy domácí jsou více na puku a snaží se o definitivní zlomení soupeře.

47:43
    Jihlava teď dokázala sevřít soupeře na delší dobu i při hře 5 na 5. Jareš ale obě nahození kryl.

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 10. Chvátal (Kytka), 12. Kytka (Chvátal, Š. Adamec), 33. Š. Adamec (Chvátal, Hospodka), 45. Volodin (Zmrhal), 59. Tomica (Š. Adamec, Kytka) – 16. Pekr (Hubáček, Kubát), 27. Kubát

HC Dukla Jihlava: Bican (Ždimera) – Zmrhal, Slavíček, Tramba, Holas, Verbeščuk, Tomica, Podroužek (A) – Hospodka, Kouba, Lukáš – Grabowski (A), Volodin, Nejedlý – Š. Adamec, Kytka, Trefil – Chvátal (C).
    Trenér: Michal Broš

HC Olomouc: Jareš (Žbánek) – V. Navrátil, Dvořáček, Hubáček (A), V. Černý, Janeba, Korhoň – Husák, Chromý, Brym – Končický, Pekr, Koryčanský – Kubát, T. Navrátil (C), Harásek – Dokoupil.
    Trenér: Radek Philipp

Rozhodčí: Skopal – Zídek, Štěrba