Olomouc – Kladno 1:5 (kon.) | Tábor – Liberec 3:5 (kon.) | Poruba – HC Litvínov 2:4 (kon.)
Jihlava – Sparta 4:1 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 5:6 (1:2 po s.n.) | Třinec – Pardubice 3:2 (kon.)
HC RT TORAX Poruba
2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
HC Litvínov
Pátek 23.02.2024, 15:00 • RT TORAX ARENA, Ostrava • Extraliga dorostu • O účast v play-off

Konec zápasu. (17:17:07)

59:58
    Dvě sekundy před koncem se ještě musel Trejbal strachovat a být připravený. Nakonec si však s pokusem poradil a Litvínov dnes zvítězí 2:4.

59:23
    Po timeoutu domácích zůstáva na střídačce Láryš a Poruba tak hraje v šesti.

Oddechový čas pro tým HC RT TORAX Poruba.

59:22
    Velká skrumáž se teď v brankovišti Trejbala vytvořila po střele Ostřížka. Nikdo z domácích nakonec nedokázal uklidit puk do brány.

58:34
    Porubští se dostali do šance, když se ocitli tři hráči před Trejbalem. Žídek to však vzal na sebe a kotouč trefil mimo bránu.

57:53

57:10
    Ostravané se znovu dokázali osvobodit a vyhodili tak kotouč přes celé hřiště.

56:37
    Další pokus litvínovských využít i tuto přesilovku opět likvidoval Láryš.

55:53
    Majkowski míří dnes již podruhé na trestnou lavici, když svého soupeře přišpendlil na mantinel a obdržel dvě minuty za napadení.

55:23
    Ne moc obratný přesun do útočného pásma teď předvedli domácí. Pískal se ofsajd.

54:47
    Dragon byl teď hráčem jehož pokus letěl na Trejbala. Brankář hostů si však poradil i s tímto.

53:49
    Láryš dokázal chytit i další nahození litvínovských a ve třetí třetině pustil zatím jen jeden gól.

52:24
    Do křížku se po odpískaném icingu dostal Korbel s Veseckým. Došlo jen k malému pošťouchnutí a všichni pokračují na ledě.

51:51
    Vesecký se dostal až do kruhu, ze kterého prověřil Láryše. Ten si s pokusem poradil a přerušil hru.

51:20
    Akce Dostála skončila pouze na betonu Láryše.

50:30
    Korbel mohl skórovat podruhé, když se dostal ke střele. Jeho pokus ale skončil mimo bránu.

49:51
    Bednařík se dostal k pokusu, kterým však nepřekonal Láryše.

49:22
    Vehovský se dostal ke kotouči a po přebruslení střední třetiny vypálil od modré. Pro svůj tým tak získal vhazování v útoku.

Matěj Kotala

Branky a nahrávky: 37. Dietrich (Skorochod, Stasjuk), 48. Korbel (Vehovský) – 8. Raichl (Koky, Bednařík), 15. Koky (Bednařík, Raichl), 38. M. Peroutka (Bozseník), 46. Koky (J. Winkelhöfer, Bednařík)

HC RT TORAX Poruba: Láryš (Bernard) – Michalík, Majkowski, Dragon, Korbel, Planka, Stasjuk – Skorochod (A), Vehovský (C), Ostřížek – Bobok, Indrst (A), Dietrich – J. Žídek, Stryczek, Ignatěnko.
    Trenér: David Moravec

HC Litvínov: Trejbal (Udržal) – Žák, Babka, Uhlík, J. Winkelhöfer (C), Honzík, Š. Postl, Bozseník – Vesecký, L. Dostál, M. Peroutka – Raichl (A), Koky (A), Trefný – Kurnat, Vondráček, Bednařík.
    Trenér: Robert Kaše

Rozhodčí: Šudoma – Horák, Peluha