Pardubice – Přerov 3:1 (kon.) | Třinec – Slavia 6:3 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 6:7 (po pr.)
Plzeň – Mountfield HK 3:4 (po pr.) | Zlín – Kladno 5:1 (kon.) | Kometa Brno – HC Litvínov 5:1 (kon.)
Liberec – Sparta 2:6 (kon.) | Olomouc – Tábor 3:4 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
6:7 (1:3, 2:0, 3:3 - 0:1)
BK Mladá Boleslav
Sobota 03.02.2024, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga dorostu • O pořadí v play-off

Vítězem dnešního napínavého utkání je Mladá Boleslav. Ačkoliv energetici dokázali během druhé třetiny stav srovnat a ve třetí části skóre srovnávat, Bruslaři nakonec potvrdili svoji sílu, kterou měli již v první dvacetiminutovce.
    Karlovarští dorostenci si za svůj výkon připisují alespoň bod. (15:24:45)

64:46 Vojtěch BERAN - 6:7

64:46
    4/3
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Po nátlaku v přesilové hře se podařilo vymíchat Martina Psohlavce VOJTĚCHOVI BERANOVI, kterému se poté naskytla k zakončení prázdná brána.
    Asistence: Jakub Kristek, Filip Matějka
    Beran V., Kristek J., Matějka F., Kurka A.
    Kůrka P., Sedláček D., Blažek V.

64:20
    Filip Matějka se dlouho rozmýšlel, co s kotoučem, až ho mu ho David Sedláček vypíchl.

63:54
    Bruslaři zakládají útočnou kombinaci.

63:35
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary:
    Martin Psohlavec – 2 min., podrážení, odpyká Filip Čermák.

63:06
    Jakub Kyncl nestihl dohnat volný kotouč a následně tak zakončit.

62:31
    Po rozehrávce u hostující branky se na kotouč dostala Mladá Boleslav.

62:18
    Karlovarští jsou na puku.

61:22
    Hra se přesouvá ze strany na stranu, týmy se ale nedokáží dostat k zakončení.

60:19
    Zpoza mladoboleslavské branky přihrál spoluhráč kotouč na Jakuba Kyncla, jeho střela ale minula branku.

60:01

I poslední třetina končí nakonec nerozhodně! Vyrovnaná poslední část nám vítěze nepřinesla, a tak se zápas musí přesunout do prodloužení.

60:00
    58:49 Viktor WARDAS - 6:6

58:49
    6/4
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Pár přihrávek a je opět srovnáno! Od modré čistě zakončil do sítě VIKTOR WARDAS.
    Asistence: Pavel Kůrka, Vlastimil Blažek
    Wardas V., Kůrka P., Blažek V., Gombár J., Poizl D., Sedláček D.
    Hora V., Šilhavý R., Vasiak S., Kristek J.

58:35
    Energetici jdou na led bez brankáře!

58:34
    Oddechový čas pro tým HC Energie Karlovy Vary.

Leona Tomcová

Branky a nahrávky: 17. Wardas (Kyncl, Dyk), 21. Kyncl (Wardas, Dyk), 36. D. Postl (Wardas, Kyncl), 42. V. Blažek (Kůrka), 53. D. Sedláček (Poizl, Kůrka), 59. Wardas (Kůrka, V. Blažek) – 5. F. Matějka (Vasiak, Kurka), 13. Kurka (R. Šilhavý), 14. Kristek (F. Matějka, Vasiak), 48. V. Beran (Kristek, Václavík), 50. Kurka (Václavík), 56. Churáček (F. Matějka, V. Beran), 65. V. Beran (Kristek, F. Matějka)

HC Energie Karlovy Vary: Psohlavec (Kadoun) – Dyk (A), F. Čermák, Kůrka, Gombár, Bauer, D. Postl – Wardas (A), L. Slavík, Kyncl – Poizl (C), D. Sedláček, V. Blažek – Žalud, Š. Šilhan, Michalov.
    Trenér: Tomáš Andrys

BK Mladá Boleslav: Sklenička (Smetana) – K. Hájek, R. Šilhavý, T. Čermák, Hora, Piskač – Kristek (C), V. Beran (A), Kurka – F. Matějka, Vasiak, Václavík – Churáček, O. Hrouda.
    Trenér: Martin Škaloud

Rozhodčí: Helecz – Tichý, Bertlík