Liberec – Olomouc 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Tábor 6:2 (kon.) | Plzeň – Třinec 4:3 (po pr.)
HC Litvínov – Kladno 7:2 (kon.) | Sparta – Poruba 2:3 (po pr.) | K. Vary – Vítkovice 7:2 (kon.)
Přerov – Č. Budějovice 3:4 (po pr.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 3:2 (2:1 po s.n.) | Zlín – Jihlava 5:2 (kon.)
Pardubice – Slavia 4:1 (kon.)
HC Škoda Plzeň
4:3 (1:0, 0:1, 2:2 - 1:0)
HC Oceláři Třinec
Sobota 02.03.2024, 13:00 • LOGSPEED CZ Aréna • Extraliga dorostu • O pořadí v play-off

Je dobojováno, Plzeň nakonec dotáhla velký obrat a po prodloužení bere Škoda dva body. Hrdinou prodloužení se stal Jan Fodor, který skvěle proměnil svůj únik. To je ode mě pro dnešek vše, z LOGSPEED CZ Arény se s vámi loučím, mějte se fajn. (15:17:07)

63:25 Jan FODOR - 4:3

63:25
    3/3
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, černá série Škodovky končí, dnes proti Ocelářům bere dva body. JAN FODOR na modré čáře vypíchl kotouč, rázem jeli domácí dva sami na bránu, Fodor to vzal na sebe a díky skvěle zvládnuté forhendové kličce mohou indiáni slavit po dlouhé době pocit vítězství. Bez asistence.
    Fodor J., Fehér A., Mašek M.
    Holub D., Rybnikár M., Hrček J.

62:50
    Další velká možnost Škodovky. V situaci dvou na jednoho si indiáni dvakrát vyměnili puk, ve finále byl sám před brankářem Úbl, ten ovšem mezeru mezi betony nenašel.

62:30
    Na druhé straně je akce Ocelářů zastavena postavením mimo hru. Polovina prodloužení je minulostí.

61:58
    Matěj Tománek byl chvilku sám před brankou, puk ovšem mu jen těsně minul hokejku.

61:06
    Jiří Maxa to vzal v situaci dvou na jednoho na sebe, Skácel jeho pokus nicméně vyrazil svým ramenem nad branku.

60:21
    Puk rychle získali hosté, kteří se s ním snaží na útočné polovině něco vymyslet.

60:01

Šedesát minut hry nerozhodlo, po tříminutové přestávce bude následovat prodloužení. Ve třetí části si hosté z Třince vypracovali dvoubrankový náskok, čímž to vypadalo na jejich vítězství, ovšem Škoda se dokázal do utkání vrátit. Stejně jako včera tak na západě Čech uvidíme prodloužení.

60:00

59:40
    Plzeň se stále tlačí rozhodnout, Matyáš Úbl měl nyní k puku ovšem dál než obránci Třince.

58:58
    Hostující rána od modré čáry byla domácí obranou sražena až mezi padesátku diváků na tribunu.

58:39
    Akce domácího týmu je zastavena ofsajdem. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:16
    Sledujeme závěr, kdy se snaží obě mužstva rozhodnout o svém vítězství. Nyní operují s kotoučem na hokejce domácí indiáni.

56:34

56:16
    Třinec se snaží odpovědět, hosté dohrávají zkrácenou přesilovou hru, zatím se indiáni ale dobře brání.

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 15. Fehér (Křepel), 52. Maxa (Fodor, Tománek), 56. Kamas (Slačík, Úbl), 64. Fodor – 26. Rybnikár (TS), 41. Švančara (Řípa, Rybnikár), 46. Holub (Řípa, Švančara)

HC Škoda Plzeň: Houdek (Poustka) – M. Mašek, Kamas, Šulan, Reisnecker, Kocek (C), M. Černý (A), Hanzlík – Slačík, Bělík, Úbl – Fodor, Maxa, Tománek – Slováček, Fehér, Křepel.
    Trenér: Michal Straka.

HC Oceláři Třinec: Skácel (Čelko) – Niemczyk, Holub (A), Byrtus, Kaleta, Richter, J. Marek – Švančara (C), Rybnikár, Hrček – Hladoník, Řípa (A), Řehák – Karas, Morcinek, Makula – Blahuta, Spaskin.
    Trenér: Marek Malík.

Rozhodčí: Hucl – Štofa, Deja