Trnava – Austria 2:3 (kon.) | Olomouc – Hr. Králové 1:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc
1:1 (0:1)
FC Hradec Králové
Sobota 13.01.2024, 14:00 • Ta' Qali National Stadium, Malta • Tipsport Malta Cup • 2. kolo

Ode mě je to pro dnešek všechno. Přeji hezký zbytek víkendu. (15:51:39)

Je dobojováno, zápas dvou českých týmů na Malta Cupu končí remízou 1:1. Oba poločasy si byly velmi podobné. Sigma byla zhruba prvních 30 minut lepší, ale pak přestala hrát a Votroci měli navrch. Zatímco v první půlce to vyústilo v gól Východočechů, v té druhé nikoliv. Po gólech Haise a Fortelného tak zápas skončil plichtou.

90+1

90+1
    Votroci pohrdli výhrou v poslední akci zápasu! Hlavíčka z úrovně penalty skončila pouze nad.

90+1
    Další střela hráčů v bílo-černém, která ale šla nad bránu. Rozhodčí nastavil pouze jednu minutu, takže se blíží konec.

89
    Výborný zákrok vytáhl Macík proti střele zpoza vápna. Je tu roh pro Votroky.

89
    Hradec poslal do vápna několik centrů, ale ani jeden nenašel adresáta.

88
    Poslední minuty jsou na míči Východočeši a jejich soupeř naopak čeká na rychlé brejky, které však zatím řeší špatně.

86
    Macík přihrál pouze do autu, i když nebyl nikým tísněn, takže opět budou útočit Hradečtí.

86
    Střela Rady šla přes zeď, ale ke smůle Hradce i přes bránu Macíka.

85
    Votroci dostanou příležitost ke standardní situaci kousíček za vápnem v ideální pozici. Tohle si asi Jakub Rada nenechá vzít.

83
    Teď pro změnu brejk 4 na 3 zazdili Votroci. Místo střely z jasné pozice přišlo špatné převzetí míče a včasný blok obránce. Následný druhý pokus šel dost vedle.

82
    Ve hře Hanáků jsou patrné nacvičené akce, které fungují dobře do předfinální fáze, ale chybí tomu finále.

81
    Fortelný teď byl jeden na jednoho ve vápně, ale nevyřešil to vůbec dobře. Jeho následná střela šla přímo do rukavic Vízka.

79
    Hra v posledních minutách přišla o tempo. Hráči sbírají síly na poslední desetiminutovku.

75
    Obrovská šance Sigmy jak jinak než po pravé straně. Centr do vápna byl gólový, ale zakončení trefilo obránce Hradce a skončilo těsně vedle brány. Tohle by Vízek neměl.