Skalica – Vyškov 0:1 (kon.) | Příbram – Admira Praha 3:1 (kon.) | Prešov – Trebišov 5:0 (kon.)
B. Bystrica – Považská Bystrica 3:0 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 2:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Táborsko 2:0 (kon.)
Varnsdorf – Bischofswerdaer FV 08 3:1 (kon.) | Plzeň – Žižkov 2:0 (kon.) | Kisvárda FC – Michalovce 1:1 (kon.)
Karkonosze – Jablonec 1:6 (kon.) | Karviná – Líšeň 1:0 (kon.) | Liberec – Miedź 3:0 (kon.)
Ružomberok – Pohronie 2:1 (kon.) | Karviná – Opava 4:0 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:2 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 13.01.2024, 11:00 • UMT Lišov • Přípravný zápas

Skončil nám přípravný zápas mezi Dynamem ČB a Vysočinou Jihlava. Na nové umělé trávě v jihočeském městečku Lišov se nakonec zrodila remíza 2:2. Domácí přitom v průběhu druhého poločasu vedli již 2:0, avšak hosté v závěrečné čtvrthodině dvakrát skórovali a zápas tak končí nezozhodně. (12:39:16)

90

90
    Skalák poslal do vápna dobrý centr na Králika, ten ale zakončit nedokázal.

89
    Do vápna Jihlavy vnikal po pravé straně Osmančík, tvrdou ranou trefil ale jen obránce před sebou. Následuje roh.

88
    Další akce Dynama skončila nyní ofsajdem. Míč tak mají znovu hosté.
    86. Filip VEDRAL - 2:2

86
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Jihlava srovnává skóre zápasu na 2:2! Tomáš Franěk poslal z levé strany centr do vápna, kde se na zadní tyči zjevil zcela volný FILIP VEDRAL. Ten bez přípravy zamířil přesně podél brankaře Andrewa!

84
    Zápas spěje pomalu ke svému konci, u balonu jsou hosté.

82
    Nyní musel dvakrát čelit nebezpečným střelám Dynama gólman Jágrik. Obě situace ale zvládl dobře a další gól neinkasoval.

80
    Z rohu nic nebylo, domácí jsou ale nadále u míče.

79
    Teď tady bude ještě rohový kop pro domácí celek.

78
    Hosté se samozřejmě snaží s výsledkem něco ještě udělat, čeká nás zajímavý závěr.
    75. Mame TALL - 2:1

75
    Autorem branky z pokutového kopu je MAME TALL, který vystřelil ze svého pohledu k pravé tyči. Andrew sice směr vystihl a sáhl si na balon, avšak gólu nezabránil.
    74. Pokutový kop pro Jihlavu

74
    Penalta pro Jihlavu! Broukal fauloval ve vápně a je z toho pokutový kop.
    72. Jiří SKALÁK - 2:0

72
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Musa Alli skoro až u brankové čáry vybojovali téměř ztracený balon, zpětnou přihrávkou našel JIŘÍHO SKALÁKA a ten zamířil přesně k tyči – 2:0!

68
    Domácí se snaží držet balon daleko od vlastní brány. Daří se jim to tak nějak napůl, hraje se ve středu pole.

Aleš Strouha

Branky: 57. Alli, 72. Skalák – 75. Tall (pen.), 86. Vedral

Karty:   42. Králik (CEB)

SK Dynamo Č. Budějovice: Šípoš – Nikl, Králik, Čoudek, Sladký – Cermák, Suchan – Hellebrand – Šigut, Tranziska, Alli
    Náhradníci: Andrew – Broukal, Prášek, Hák, Skalák, V. Hora, Osmančík, Zíka, Trummer.

Trenér: Jiří Lerch

FC Vysočina Jihlava: 1. poločas: Soukup – Svoboda, Piško, Tonbul, Záhradnik – Vítek, Lacko – Ogiomade, Labaran, Selnar – Fatai.
    2. poločas: Jágrik – Svoboda, Vedral, Sládek, Farka – Tureček, Shudeiwa – Křivánek, Miška, Franěk – Tall.

Trenér: David Oulehla

Rozhodčí: Hocek – Pečenka, Šimáček