Havlíčkův Brod – Kladno 4:0 (kon.) | Vsetín – Havířov 3:0 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
AZ Havířov
Neděle 21.01.2024, 14:45 • Vsetín, Zimní stadion Na Lapači • Liga juniorů • 30. kolo

Konec zápasu. (17:00:06)

59:33
    Valaši se i v posledné minutě usadili v útočném pásmu a kombinují. Proti střele Hamříka od modré zasáhl hostující brankář pravým betonem.

58:25
    Hamřík hledal křižnou přihrávkou Juráně, který stál u odkryté levé tyče. Přihrávka ale přes chumel hráčů neprošla.

57:30
    Valaši měli několik možností dopravit puk do prázdné brány, ale nepodařilo se. Teď už je Michalik zpět mezi třemi tyčemi, a právě brankovou konstrukci trefil svou střelou z levého kruhu Ostrčil.

56:08
    Domácí hrají v plném počtu, Havířov je stále bez gólmana.

55:00
    Havířov se nastěhoval do útočného pásma a Michalik je opět na střídačce.

Vsetín právě vstřelil branku!
    Po nedovoleném zásahu hostujícího kapitána je únik LUKÁŠE STODŮLKY posouzen jako technický gól.

54:42
    Po uklidnění situace se Stodůlka zvedá za pomoci zdravotníka z ledu, drží se za obličej. Hostující kapitán jej totiž čepelí hole trefil i do obličeje.

54:42
    Strhla se hromadná bitka za havířovskou bránou! Lukáš Stodůlka totiž zavážel kotouč do prázdné brány, když jej Valouch zezadu hokejkou praštil do hlavy.

54:24
    Siekierkovu prudkou střelu z vrcholu levého kruhu sklepl Pavlíček lapačkou do bezpečí.

54:08
    Michalik zůstává na střídačce. Havířov je v poli v šesti proti čtyřem.

54:08
    Oddechový čas pro tým AZ Havířov.

54:08
    Machů – 2 min., hákování.

54:08
    Siekierka to zkoušel po objetí branky od pravé tyčky, dorážel ještě Kolat. Pavlíček oba pokusy zastavil betonem.

53:37
    Další nahození Juříka blokuje vsetínská obrana. Havířovu se ovšem v tomto případě podařilo prodloužit si pobyt v útočné třetině.

53:06
    Bohatý jen nahodil do pásma, čímž dal vzniknout vsetínské akci. Jenže ani Valaši se teď do ofenzivy příliš nehrnou a Hamřík posílá kotouč za havířovskou branku.

51:27

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 31. Hamřík (Stodůlka L., Heinrich), 39. Koláček (TS), 55. Stodůlka L.

VHK ROBE Vsetín: Pavlíček (Uhrin) – Mošnička (C), Machů, Fojtík (A), Hamřík, Šedlbauer, Zedek, M. Stodůlka, Herman – L. Stodůlka, Urbánek, Žárský, Juráň, Kovář, Ostrčil, Matějíček, Hrdý, Koláček, Heinrich (A), Ürge.
    Trenér: Rostislav Vlach

AZ Havířov: Michalik (Maňásek) – Maršálek, Činčala, Kreutz (A), Bohatý, Valouch (C), Juřík – Siekierka, Apolenář, Toma, Barnošák, Kolat, Middleton, Vizváry, Kósa, Konesz, Lipka (A), Bielesz, Zálesňák.
    Trenér: Jan Křivohlávek

Rozhodčí: Viktor Schenel — Tomáš Kučera, Radek Jurčík