Havlíčkův Brod – Třemošná 5:4 (po pr.)
BK Havlíčkův Brod
5:4 (0:1, 2:2, 2:1 - 1:0)
HC Meteor Třemošná
Pátek 23.02.2024, 19:15 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • Liga juniorů • 36. kolo

Dnes je to ode mě všechno, děkuji vám za pozornost a zase někdy jindy na počtenou. (21:34:03)

Havlíčkův Brod dokázal i počtvrté v sezoně najít recept na Třemošnou, ačkoliv zisk bodů nebyl lehký. Soupeř vedl 4:2, ale Bruslaři dokázali výborným finišem vyrovnat, aby v poslední minutě prodloužení rozhodl David Krejčí. Oba týmy si tímto zajistili šest kol před koncem základní části Ligy juniorů play off.

63:43
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku! A je rozhodnuto, druhý bod zůstane v Kotlině! Havlíčkův brod sehrál výborný signál, na jehož konci byl u levé tyče DAVID KREJČÍ. Forvard Bruslařů rozhoduje druhé prodloužení za sebou. Asistence: Jan Kuchta a Matěj Fiala.

63:24
    Havlíčkův Brod hraje prodloužení ve čtyřech hráčích.

62:11
    V držení puku jsou nyní hosté, kteří se pokusí o ukončení utkání útočným manévrem. Co z toho vzejde?

61:32
    Martin Dvořák vypálil od modré, ale tenhle pokus neohrozil vážně brankáře Třemošné.

60:35
    Havlíčkův Brod drží kotouč na hokejkách a Bašta si připisuje první zákrok v nastaveném čase.

60:01

Stav zápasu koresponduje s vývojem utkání, dělba bodů je mezi tabulkovými sousedy více jak přijatelná. Uvidíme, kdo získá bonusový bod, buď v nastaveném čase nebo samostatných nájezdech.

60:00

59:58
    Matěj Fiala vzal poslední akci v rámci šedesáti minut na sebe, ale prostor tří tyčí minul.

58:55
    Odrazy mohly rozhodnou stav zápasu. Puk se od zadního mantinelu odrazil k levé tyči a překvapil Adama Černého. Ten na poslední chvíli reagoval a ucpal volná místa!

57:52
    Západočeši měli tlak v obranné třetině Bruslařů, nakonec se píská postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

56:37
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku! Bruslaři využívají přesilovku k vyrovnání střelecké listiny! Pohledná kombinace, kdy Denis Kraučuk z osy narýsoval přihrávku k pravé tyči na FILIPA KOZLÍKA. Poslední jmenovaný uklidil puk za bezmocného Baštu! Asistence: Denis Kraučuk a David Krejčí.

55:48
    Křeč a beznaděj, tak by se dala shrnout přesilová hra Havlíčkova Brodu, který místo vyrovnání bojuje s usazením do útočné třetiny.

54:56
    Jakub Sieger jel sám na Černého, toho střelou mezi betony nepřekonal, klobouk dolů před gólmanem Bruslařů.

54:44
    Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná:
    Krasanovský – 2 min., nedovolené bránění.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 22. Dvořák (Fiala), 24. Fiala (Dvořák, Bjakov), 49. Windegger (Dvořák, Fiala), 57. Kozlík (Kraučuk, Krejčí), 64. Krejčí (Kuchta, Fiala) – 8. Bláha (Krasanovský, Kaiser), 30. Kaiser (Albrecht, Beníšek), 39. Kaiser (Skala, Beníšek), 43. Krasanovský (Sieger, Fábera)

BK Havlíčkův Brod: Černý (Novák) -Bjakov, Novotný, Kuchta (C), Vaněček, Chymo, Pražák – Dvořák, Windegger, Krejčí (A), Kraučuk, Machovský, Kozlík, Fiala, Janko (A).
    Trenér: Václav Adam

HC Meteor Třemošná: Bašta (Ženíšek) – Prošek, Malý, Le Tran, Holubec, Bláha (A), Hnát, Skala – Krasanovský (C), Beníšek, Fábera, Sieger, Kuneš, Pluhař, Albrecht, Kaiser (A), Routa, Reiser, Krištof.
    Trenér: Vladimír Bednář

Rozhodčí: Marek Honza – Jakub Kučera, Jaroslav Štěrba