Pardubice B – Přerov 4:0 (kon.) | Slavia – Jihlava 3:2 (po pr.)
HC Dynamo Pardubice B
4:0 (2:0, 1:0, 1:0) Stav série: 1:0
HC ZUBR Přerov
Pondělí 04.03.2024, 18:00 • Zimní stadion Chrudim • Chance liga • Předkolo

Dneska bylo Dynamo od první do poslední minuty jasně lepší a dalo zapomenout na vzájemné zápasy ze základní části. Hosté po celých šedesát minut vůbec nedokázali najít jakýkoliv recept na soupeře a padli vysoko 0:4. Přerov bude muset hodně zapřemýšlet do středečního domácího zápasu, pokud se nechce nečekaně loučit se sezonou už v předkole. (20:17:48)

59:51
    Hosté mají puk na holích, ale už se nikam nehrnou.

59:18
    Mácha se snažil zakončit, ale blízko něho byl Herčík.

58:38
    Za bránou se po přerušení strhala menší roztržka mezi Richardem Nemcem a Tomášem Kautem.

58:17
    Hosté si vůbec nepomohli, naopak více šancí měli ve vlastním oslabení domácí.

56:48
    Proti Hejcmanovi skvěle vytasil Honzík beton.

56:17
    Jakub Lichtag – 2 min, nedovolený zásah do oblasti hlavy nebo krku.

56:09
    Chroboček si obehrál Voženílka, ale nazakončil.

54:18
    Hrádek neudržel puk na modré, domácí tak musí vyklidit pásmo při snaze o útok.

53:42
    Březinova sražená střela šla vysoko nad.

52:28
    Rohlík nejprve zavezl puk do pásma, ale jelikož se mu nikdo nenabídl, vrátil ho Chabadovi do obrany.

51:38
    Pavlata zavezl puk do pásma, kde z toho může těžit Mikyska.

50:42
    Robert Černý jen nahodil puk za Honzíkovu bránu.

49:12
    Protiútok řídil Herčík, ale přes hráče se nedostal.
    47:52 Jan ZDRÁHAL - 4:0

47:52
    5/4
    Pardubice B právě vstřelily branku! Těsně před koncem Dynamo přeci jen výhodu využívá! Po souboji za bránou a zisku puku domácích byla hostující obrana rozhozená, čehož dokonale využil JAN ZDRÁHAL, který přesným švihem nedal Postavovi nárok zasáhnout – 4:0! Asistence: Josef Mikyska a Tomáš Kaut
    Zdráhal J., Mikyska J., Kaut T., Hrníčko D., Nedbal K.
    Pechanec A., Zeleňák V., Březina D., Krisl J.

Michal Pospíšil

Branky a nahrávky: 3. Rákos (Nedbal), 9. Urban (Rákos, Rohlík), 36. Pochobradský (Herčík, Voženílek), 48. Zdráhal (J. Mikyska, Kaut)

HC Dynamo Pardubice B: Honzík (Vomáčka) – Zdráhal, Hrádek, Chabada, Nedbal, Voženílek, Tvrdík, Kaštánek – Herčík, Rákos, Pochobradský – Urban, J. Mikyska, Rohlík – Lichtag, Kaut, Hrníčko – Pavlata, Zeman.
    Trenér: Tomáš Jirků

HC ZUBR Přerov: Postava (Schnattinger) – Krisl, R. Černý, Zeleňák, Chroboček, F. Němec, Kudělka, J. Adámek – Mácha, Pechanec, Březina – Pospíšil, Hejcman, Chludil – Indrák, Pšurný, Ministr – Jak. Svoboda, Nemec, T. Doležal.
    Trenér: Michal Mikeska

Rozhodčí: Micka, Mejzlík – Polák, Vašíček