Zlín – Zvolen 5:2 (kon.) | Beroun – Mladá Boleslav 3:4 (po s.n.) | Trenčín – Martin 8:1 (kon.)
Ústí n/L – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Třebíč – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.) | Kladno – Nižněkamsk 5:4 (kon.)
Poruba 2011 – Nový Jičín 2:5 (kon.) | Kolín – Hr. Králové 1:3 (kon.) | Litvínov – Füchse 4:1 (kon.)
Šumperk – Havířov 3:2 (kon.) | SHK Hodonín – Přerov 5:3 (kon.) | Břeclav – Technika Brno 2:3 (po s.n.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Čtvrtek 30.08.2012, 17:30 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • Přípravné zápasy

Z Ústí nad Labem se s Vámi loučím a těším se na shledanou například u sobotního hokejbalového on-line přenosu z Ústí nad Labem. Příjemný zbytek večera přeje Zdeněk Kamínek ml. (19:39:55)

Branky a nahrávky: 15. Sýkora (Čermák, Brož), 35. Tůma (Motejlek, Čermák), 55. Čermák (Sýkora) - 2. Liška (Jonák, Plodek).
    Ofsajdy: 1:3.
    Vyhraná vhazování: 34:24 (9:7, 14:10, 11:7).

Ústí nad Labem - V odvetě Ústeckých Lvů a Benátek nad Jizerou hrané ve Zlatopramen Areně rozhodlo stejně jako v prvním případě domácí prostředí. Do utkání vstoupili lépe Středočeši, kteří se brankou po třiaosmdesáti sekundách dostali do vedení zásluhou Tomáše Lišky. Slovanu se podařilo dvěma přesnými zásahy v přesilové hře skóre otočit. Prosadili se Tomáš Sýkora a David Tůma. Třetí pojistkový gól přidal v 55. minutě Miloslav Čermák, jenž za zápas zaznamenal tři kanadské body.

60:00

59:51
    Puk vyhodili domácí do středního pásma, na obrat už to nevypadá.

59:40
    Oddechový čas pro hosty.

59:40
    Buly v útočné třetině hostů. Stejskal máchl rukama, proč střídačka nezavelela dříve k jeho stažení.

59:20
    Stejskal čeká na signál pro power-play, jeho spoluhráči se dostali do útočného pásma.

58:40
    Touš do bezpečí pro domácí zavezl Roubík.

57:52
    Kolmann od modré čáry minul.

56:31
    Vzplanuly emoce. Před Jiřím Stejskalem se strhla šarvátka. Hlavní muž v pruhovaném vylučovat nebude, největším hříšníkům pouze domluvil.

Dnešní utkání sleduje 315 diváků.

55:48
    Zakázané uvolnění Slovanu (na icingy 5:4).

54:42
    Propad ústecké obrany zachránil skluzem Smetana. Obránce Lvů zamezil střele Mrkvičky.

54:14
    Lvi právě vstřelili branku!

Tomáš Sýkora vyslal do brejku MILOSLAVA ČERMÁKA (v přípravě 2+3), který při nájezdu neměl problémy s prostřelením Jiřího Stejskala. Asistence: Tomáš Sýkora (v přípravě 3+3).

53:11
    Král se zmohl pouze na nahození kotouče do útočného pásma.

51:57
    Domácí nemají, kam spěchat. Své jednobrankové vedení právě brání přihrávkami ve střední třetině.

50:41
    Své střelecké štěstí zkoušel od modré čáry Smetana. Puk z jeho čepele mířil mimo.