BK Havlíčkův Brod
8:0 (4:0, 4:0, 0:0)
IHC Králové Písek
Pondělí 03.09.2012, 17:30 • Zimní stadion Kotlina • Přípravné zápasy

Ve třetí části se Písek konečně dokázal vyrovnat hře Rebelů. Vzhledem k předvedené hře v první a druhé třetině je ale skóre i přesto neúprosné. Havlíčkobrodští deklasovali soupeře vysoko 8:0.

60:00

59:15
    Polodna s Heřmanem nadvakrát doráželi za ležícího Opršala. Gólman Rebelů dokázal holí kotouč srazit za branku, a drží tak čisté konto domácích.

58:38
    Endál se zjevil sám před brankou a ještě mohl upravit skóre. V příhodné pozici ale minul.

58:23
    Kombinace a žádné střely. Přesně tak vypadala první minuta písecké přesilovky. Rebelové vyhazují.

57:27
    Šanci ještě dostanou hosté, kteří si v závěru zahrají přesilovou hru. Ondřej Stehlík se provinil faulem loktem.

57:02
    Utkání se už prakticky dohrává. Sledujeme povětšinou hru ve středním pásmu a nahazované puky na branku.

55:54
    Hra Píseckých se ve třetí části konečně změnila a vypadá to, že ještě větší debaklu budou ušetřeni.

55:34

55:14
    Hodně tvrdě to z úhlu zkoušel Sedláček. Opršal musel reflexivně zasáhnout vyrážečkou.

54:17
    Rebelové znovu vybojovali kotouč a ihned vyhazují.

53:57
    Písek musí začít po vyhození od vlastní branky.

53:34
    Trest za faul kolenem vyfasoval Petr Štěpánek (HBR).

52:45
    Pavel Musil vyjel z rohu kluziště až před Halmošiho, kterého si zkušeně položil a mohl zakončovat do odkryté části branky. Jenže písecký gólman se na poslední chvíli ještě natáhl a špičkou betonu puk vyrazil.

51:13
    Hosté začali skvěle napadat a málem to přineslo kýžené ovoce. Markulinec po přihrávce zpoza branky byl před Opršalem úplně sám, dokázal ovšem trefit jenom betony domácího brankáře.

50:08
    Další útočný tlak domácích ukončuje Halmoši ukrytím kotouče do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.

48:30
    Nejprve Halmoši na brankové čáře likvidoval dorážku z bezprostřední blízkosti, ihned nato ujížděl na druhé straně Kučera, ale ani on nebyl úspěšný. Opršal zasáhl betony.

47:25

Pavel Buňat

Branky a nahrávky: 1. Fiedler (Vondráček), 3. Kostourek (Rytnauer, Morava), 4. Soldán (Třetina), 17. Stehlík (Musil, Jelínek), 24. Ondráček (Kostourek), 26. Rytnauer (Třetina, Morava), 31. Kostourek (Ondráček), 35. Stehlík (Kostourek)

BK Havlíčkův Brod: Suchan (od 45. Opršal) - Ostrčil, Soldán, Protivný, Pavlík "A", Blažek, Morava "A" Jelínek, Novotný - Vondráček, Štěpánek, Endál, P. Polodna "C", Třetina, Meidl, Ondráček, Kostourek, Rytnauer, Musil, Stehlík, Fiedler
    IHC Králové Písek: Halmoši (Lehečka) - Kanov "A", Klement, Semrád, Petráček, Drtil, Kužel, Boháč - Heřman, Šperger "C", S. Polodna, Ferebauer, Vaniš, Slavík "A", Kučera, Čurda, Strnad, Sedláček, Vlček, Markulinec, Bernard

Rozhodčí: Doležal - Klouda, Křivohlavý