Novokuzněck – Čerepovec 3:5 (kon.) | Novosibirsk – Viťaz 3:2 (po s.n.) | Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 4:3 (kon.)
Ufa – Magnitogorsk 4:3 (po pr.) | Kazaň – Čeljabinsk 6:2 (kon.) | Dynamo Moskva – Minsk 7:2 (kon.)
CSKA Moskva – Barys 1:3 (kon.) | Lev – Omsk 3:1 (kon.) | Lev – Omsk 3:1 (kon.)
Lev Praha
3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
Avangard Omsk
Čtvrtek 20.09.2012, 19:00 • Tipsport Arena, Holešovice, Praha • KHL

Pražský Lev si tedy připisuje šestou výhru ze sedmi zápasů a upevňuje si tak vedoucí postavení na čele KHL. V sobotu pražský klub čeká zápas s Barysem Astana. Já se s Vámi loučím a těším se zase někdy u onlajnů na shledanou! (21:04:24)

60:00

59:41
    Lev Praha právě vstřelil branku!
    A pražský Lev zvítězí i pošesté! Do prázdné brány pečetí vítězství JAKUB KLEPIŠ. Asistence Marcel Hossa, Petr Vrána.

59:18
    Vrána vystřelil puk hned z buly z vlastního pásma.

59:15
    Teprve teď se přerušila hra a Omsk může sáhnout k timeoutu.

58:56
    Lev se osvobozuje ztlaku Omsku, Rämö pádí na střídačku a Omsk to zkusí v šesti.

57:57
    Tyčka Pervushina!!!

57:40
    Christensen teď uklidňuje hru tím, že vyváží puk z pásma.

57:22
    A hosté chtějí vyrovnat, pasírují Lev v útočném pásmu a vypadají opravdu nebezpečně.

56:45
    Tři minutky do konce, to už je ten správný čas na závěrečný tlak Omsku a útoku na vyrovnávací gól.

55:42
    Sebevědomý Klepiš si troufnul na úžasnou parádu. Po pravé straně si krásnou kličkou obhodil obránce a položil Räma, puk ale nakonec ztratil.

55:05
    Necelých pět minut do konce základní hrací doby, vhazování před brankou Karriho Räma.

54:40
    Omsk teď držel Lvi v pásmu, opět se ale nepropracoval ke střele, a tak opačným směrem může pádit Novotný s pukem.

54:13
    Zakázané uvolnění Lva, hra se vrátí před Pöpperleho.

53:20
    Puk teď poskakoval před Pöpperlem. Ke střele se v pádu dostal Pyanov, Pöpperle nakonec skryl puk ve výstroji.

52:20
    Omsk je v plném počtu. Lev zůstává ubytován v pásmu.

51:49
    Ještě jednatřicet vteřin z trestu ruského reprezentanta Pěrežogina.

51:46
    Lev hraje nebezpečně, gól teď visí ve vzduchu!!

Oliver Sálus

Branky a nahrávky: 13. Klepiš, 48. Novotný (Voráček), 60. Klepiš (Hossa, Vrána) - 18. Nesterov

Lev Praha: Pöpperle – Sersen, Němec, Mikuš, Hunkes, Oystrick, Picard – Hudler, Vrána, Klepiš – Novotný, Christensen, Voráček – Bartečko, Karamnov, Rachůnek – Hossa, Mikúš, Surový – Cingel, Sekáč.
    Avangard Omsk: Ramo – Salmela, Belov, Škoula, Pivtsakin, Lyamin, Kalashnikov, Valentenko – Záborský,Popov, Pěrežogin – Valentin, Sjomin, Ivanov – Pervushin, Taratukhin, Nesterov – Mozer, Zherebcov, Orlov.

Rozhodčí: Husev, Komarov - Gorobenko, Komilov