Trnava – Senica 2:4 (kon.) | Poprad – Košice 2:3 (kon.) | Spišská N. Ves – Bardejov 7:3 (kon.)
Martin – Trenčín 3:1 (kon.) | Pelhřimov – Pelhřimov B 16:13 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 1:4 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
VHK ROBE Vsetín
Úterý 11.09.2012, 18:20 • ZS SAREZA, Ostrava – Poruba • Přípravné zápasy

S konstatováním, že Poruba podlehla Vsetínu, se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek úterního večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (20:22:15)

Skončilo utkání mezi Porubou a Vsetínem, které zaslouženě končí vítězstvím Valachů, kteří byli prakticky po celé utkání nebezpečnějším týmem, dokázali si vypracovat větší množství šancí a vstřelit i čtyři góly. Za Porubu se prosadil pouze v úvodu druhé části novic Jan Matějka,

60:00

59:27
    V době, kdy se na led vracel vyloučený hráč, se hosté dostali do situace 2 na 1. Korčák poslal puk na Mikšovského, který opět trefuje jen břevno! To zvoní dnes za Gleichem již potřetí.

59:05
    Šindelář poslal puk do skrumáže před brankou, ale tam jej dokázal lapit velice jistý Petr Hromada.

58:31
    Poruba se nedokáže usadit v útočné třetině, Valaši se bez problémů osvobozují.

57:58
    Vsetín hraje ve čtyřech.

57:47
    K puku se postavil Martin Buček, ale na Hromadu recept nenašel a jeho blafák do levé strany tak skončil neúspěchem.

57:47
    A s hosty může být ještě hůře, protože Tomáš Mečiar zalehl v brankovišti puk a rozhodčí Mikula nařizuje trestné střílení!

57:27
    Za držení protihráče si půjde na 2 minuty odpočinout obránce Juraj Tichý. Poruba si zahraje přesilovku 5 na 3.

56:43
    Poruba se sice drží v pásmu, ale její přihrávky jsou značně nepřesné a schází tomu také střelba.

55:58
    Tomáš Žabčík dostává 2 minuty za podražení. RT TORAX si zahraje přesilovku.

55:46
    Mládenkovu střelu od modré Hromada vyráží těsně nad horní tyč.

54:57
    Šindelář spíše jen propagačně vyzkoušel Hromadovu pozornost.

54:33
    Poruba je kompletní, oslabení přečkala bez větších problémů.

53:51
    Až Farda se odhodlal ke střele, ale ta šla vysoko nad Gleichovu svatyni.

53:07
    Vlastní chybou se hosté připravují o útočné pásmo.

52:33
    Marek Slavík dostává 2 minuty za sekání. Vsetín si zahraje přesilovou hru.

51:55
    Utkání se už jakoby z povinnosti dohrává.

Adam Bagar

Branky a nahrávky: 21. Matějka - 4. Zúbek (Vrba), 32. Kajaba, 47. Kubo (Tesařík), 48. Holík (Zúbek)

HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich (Rudl) – Wolf, Zientek, Šindelář, Hruzík, Slavík, Axman, Spusta, Mládenka – Buček, Vidlák, Vaněk, Holuša, Pavlačka, Sedlář, Seidler, Šimkovič, Galajda, Chomič, Zuber, Matějka.
    VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Farda, Vrba, Mečiar, Tichý, Tesařík, Žabčík – Zúbek, Holík, Vítek, Kajaba, Korčák, Mikšovský, Kubo, Podešva, Brezáni.

Rozhodčí: Mikula – Moravec, Rapák