Plzeň – Sparta 5:4 (kon.) | Motor ČB – Kladno 2:6 (kon.) | Zlín – Chomutov 1:2 (po s.n.)
Třinec – Liberec 5:4 (po pr.) | K. Vary – Pardubice 1:2 (po s.n.) | Litvínov – Kometa Brno 4:3 (po s.n.)
Vítkovice – Slavia 3:0 (kon.)
HC Oceláři Třinec
5:4 (2:1, 2:3, 0:0 - 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 30.09.2012, 17:00Tipsport extraliga

Konec zápasu. (19:48:40)

Útočné utkání plné pohledných akcí i branek nakonec rozhodla přesilovková branka Martina Růžičky v prodloužení. Děkuji za sledování našeho onlajn přenosu. Z Třince se u Tipsport extraligy opět ozveme v pátek 5. října, kdy v 18:15 hrají Oceláři s Českými Budějovicemi.

Zásahy brankářů v prodloužení: Pavelec 2 - Hamerlík 5.

Střely na branku v zápase: Třinec 35 - Liberec 41.

Nejlepší hráči utkání: Radek Bonk - Petr Nedvěd.

63:49
    Třinec právě vstřelil branku!
    Radek Bonk zatáhl puk do útočného pásma, navázal na sebe všechny tři protihráče a MARTIN RŮŽIČKA to měl hodně snadné! Asistence: Radek Bonk, Josef Hrabal. Konečný stav utkání 4:3.

63:34
    Bonk vyhrál buly, ale tam, kde nikdo nestál. Následně Urban hodně prohnal Hrabala.

63:29
    Šance pro domácí. Derner při útoku domácích zahákoval Peterka a jsou z toho dvě minuty pro Liberec. Přesilovka 4 na 3 pro Oceláře.

63:19
    Nepočítáme-li nájezd, jsou hosté v prodloužení aktivnější. Dernerovu střelu Hamerlík vůbec neviděl.

62:47
    Růžička byl ve středním pásmu sražen tak, že se jen velmi těžko sbíral z ledu. Podle rozhodčích vše v pořádku.

62:24
    Netíkova rána jen těsně minula levý horní roh Hamerlíkovy branky.

61:44
    Třinecký obránce mířil Pavelcovi mezi betony, zákrok libereckého gólmana byl ale rychlejší. Hrajeme dál.

61:44
    Trestné střílení pro Třinec! Do úniku sám proti Pavelcovi se dostal Vladimír Roth. Zakončil, ale byl hákován. Dostane šanci na repete.

61:23
    Je vidět, že ve čtyřech na obou stranách je více prostoru. Útoky se střídají na obou stranách.

60:51
    Netík postupoval z boku na Hamerlíka, bekhendem trefil jen jeho přilbu.

60:07
    Do šance se dostával Bulíř, Hamerlíka ale nevybruslil.

60:01

Hokejový večer ve třinecké Werk aréně pokračuje. Střelci obou týmu ve třetí třetině mlčeli, a tak utkání dospělo do prodloužení, kde již rozhodne jediný zásah.

Zásahy brankářů ve 3. třetině: Pavelec 11 - Hamerlík 12.

Střely po 60 minutách: Třinec 32 - Liberec 36.

60:00

59:54
    5,7 sekund před koncem třetí třetiny ofsajd domácích. Utkání spěje do prodloužení...

Michal Samiec

Branky a nahrávky: 12. Hrabal (Bonk, Růžička M.), 16. Polanský (Růžička M.), 33. Bonk (Varaďa, Klouček), 33. Květoň D. (Adamský, Peterek), 64. Růžička M. (Bonk, Hrabal) - 18. Bulíř (Urban T., Nedvěd), 26. Galamboš (Čakajík), 30. Netík (Nedvěd, Cebák), 36. Bulíř (Šmíd, Nedvěd)

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Zíb, Hrabal, Roth, Galvas, Lojek, Klouček, Ovčačík – Růžička, Bonk, Varaďa – Květoň, Peterek, Adamský – Klimenta, Polanský, Rákos – Orsava, Zagrapan, Hrňa – Podešva
    Bílí Tygři Liberec: Pavelec (Pinc) – Šmíd, Čakajík, Výtisk, Cebák, Štich, Derner, Holub – Bulíř, Nedvěd, Urban – Kudrna, Filippi, Víšek – J. Vlach, Netík, Krejčík – Galamboš, Novotný, Špaček - Vantuch

Rozhodčí: Polák, Mikula - Dřínovský, Čech