Vítkovice – Plzeň 3:4 (po pr.) | Sparta – Třinec 4:2 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
3:4 (2:2, 0:0, 1:1 - 0:1)
HC Škoda Plzeň
Sobota 22.12.2012, 15:00 • ČEZ aréna Ostrava • Tipsport extraliga

Tolik tedy z toho velice povedeného zápasu, u dalších přenosů se budeme těšit na počtenou.

Mnoho šancí, hodně gólů, dvě trestná střílení. Co víc si přát vidět v tomto zápase. Vyrovnaný zápas mohl v prodloužení rozhodnout Klimek, ale trestné střílení neproměnil a Plzeň nekompromisně trestala. Z rychlé akce se prosadil Jan Kovář.

Nejlepší hráči zápasu:

Jiří Burger (Vítkovice)
    Martin Straka (Plzeň)

63:19
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Je hotovo, hosté si připisují druhý bod. Výhru zařídil JAN KOVÁŘ, který byl před bránou zcela osamocený. Zpracoval si kotouč na hokejku a dopravil ho do sítě. Vítkovická obrana byla hodně rozhozená. Asistence: Martin Straka, Milan Gulaš.

62:44
    Barinka mírně zahákován Mozíkem, ale pískat se už asi nebude.

62:10
    Lukáš Klimek mohl rozhodnout o osudu tohotu duelu, ale nájezd provedl hodně bídně. Nepodařilo se ani zakončit, kotouč mu sklouzl z hole a Svoboda proto nemusel zasahovat. Pokračujeme dál v tomto dramatickém zápase.

62:10
    I Vítkovice budou mít možnost samostatného nájezdu. Jakub Jeřábek zahákoval Lukáše Klimka a dnes podruhé budeme sledovat trestné střílení!

60:50
    Velice svižně začalo prodloužení. Na druhé straně to zkoušel Húževka, Svoboda u levé tyče připraven.

60:18
    Hned v úvodu prodloužení se obtočil kolem brány Jakub Jeřábek a mnoho nechybělo. Plzeň mohla vyhrát, Jeřábek trefil boční konstrukci brány.

60:01

Je za námi konec třetí třetiny a výsledek 3:3 zřejmě odpovídá tomu, co jsme mohli sledovat. Remíza je spravedlivá a o bonusovém bodu se rozhodne v prodloužení, případně se můžeme dočkat i nájezdů. Nechme se překvapit, pohledný hokej graduje.