Chomutov – Motor ČB 5:3 (kon.) | Pardubice – Litvínov 4:2 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 3:1 (kon.)
Liberec – Slavia 0:1 (po s.n.) | Sparta – Zlín 1:2 (po s.n.)
po s.n.
HC Sparta Praha
1:2 (0:0, 0:1, 1:0)
Berani Zlín
Pátek 28.12.2012, 18:30 • Tipsport arena • Tipsport extraliga

Já se loučím, příště na shledanou. (21:07:59)

Pro dnešek je to vše, Sparta bere ze zápasu s defenzivním Zlínem bod. Vyrovnané utkání dlouho nenabídlo branku. Jako první se ale v poslední minutě druhé části trefil Köhler z trestného střílení, za Spartu srovnával 17 sekund před koncem Sekáč. Rozhodující nájezd potom proměnil Honejsek.

Nejlepší hráč Zlína: Jakub Sedláček
    Nejlepší hráč Sparty: Michal Broš

Zlín právě vstřelil branku!

Rozhodující nájezd střílí po forhendovém blafáku ANTONÍN HONEJSEK!

Za domácí jede kapitán - Broš.

Forhendový blafák je efektně proměněn - 0:1.

První pojedou hosté, na svůj nájezd se chystá Honejsek.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení nepřineslo po hokejové stránce takřka nic, rozhodnou tedy nájezdy. Zvítězí zkušenost Neuvirtha, nebo šikovnost hostů?