Pardubice – K. Vary 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Litvínov 3:4 (po s.n.) | Sparta – Plzeň 2:4 (kon.)
Liberec – Třinec 5:4 (po pr.) | Kladno – Motor ČB 3:1 (kon.) | Chomutov – Zlín 3:1 (kon.)
Piráti Chomutov
3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Berani Zlín
Neděle 03.02.2013, 17:30 • ČEZ Stadion Chomutov • Tipsport extraliga

O osudu utkání rozhodla druhá třetina, kterou domácí vyhráli 2:1. V 54. minutě přidal druhou a pojišťovací branku David Hruška. (19:52:29)

Zásahy brankařů ve třetí třetině:
    Horčička - 5 zásahů.
    Sedláček - 1 zásah.
    Hanuljak - 16 zásahů.

60:00

59:16
    Hosté jsou zřejmě smířeni s výsledkem a nehrají ani bez brankáře.

59:09
    Další icing Chomutova.

59:00
    Hanuljak kryje nahození od modré čáry.

58:39
    Opět se ale nedohodli a je pískáno zakázané uvolnění.

58:34
    Domácí drží kotouč na hokejkách.

58:05
    Holík přestřeluje.

57:50
    Domácí brání v pěti hráčích modrou čáru.

Luboš Horčička je odváděn do šaten, pravděpodobně má problémy s kolenem, protože se nemohl postavit na pravou nohu.

55:56
    Za podpory dvou spoluhráčů jede na střídačku, do brány nastupuje Jakub Sedláček.

55:55
    Horčička leží otřesen v brankovišti. Co se stalo ale nevím.

55:28
    Ofsajd Chomutova.

55:16
    Hanuljak si nerozuměl s obráncem, ale kotouč končí ve středním pásmu.

Miroslav Kučera

Branky a nahrávky: 27. Hruška (Kubinčák), 33. Káňa (Kůs), 54. Hruška (Pulpán, Divíšek) - 30. Balaštík (Leška, Linhart)

Piráti Chomutov: Hanuljak - Rutta, Pulpán, Palin, Macháček, Bartejs, Rýgl, Stehlík, Pavlas - Hruška, Divíšek, Kubinčák - Šagát, Zálešák, Důras - M. Procházka, Sikora, Hromas - Treille, Kůs, Káňa
    Berani Zlín: Horčička (56. Sedláček) - Hamrlík, Tesařík, Řezníček, Urbanec, Kotvan, Linhart, Zámorský, Horák - Köhler, Čech, Leška, Ondráček, Kubiš, Honejsek, Melenovský, Holík, Veselý, Balaštík

Rozhodčí: Fraňo, Pešina - Bádal, Barvíř