Třinec – Kladno 7:2 (kon.) | Motor ČB – Chomutov 2:0 (kon.) | Litvínov – Pardubice 3:2 (po s.n.)
Zlín – Sparta 2:1 (po pr.) | K. Vary – Vítkovice 8:3 (kon.) | Kometa Brno – Plzeň 3:2 (po s.n.)
Berani Zlín
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
HC Sparta Praha
Středa 13.02.2013, 17:30Tipsport extraliga

Dnešní drama ukončil díky vystihnutí rozehrávky Sparty zlínský útočník Antonín Honejsek. Pochvalu si dnes zaslouží obě obrany, ale také brankáři, kteří dováděli střelce k zoufalství. Ševci si tak díky dvěma bodům posouvají na druhé místo. Pro dnešek je to ze Zlína vše, hezký zbytek středy.

61:22
    Zlín právě vstřelil branku!
    Rozehrávku hostů vystihl ANTONÍN HONEJSEK a svůj dravý průnik zakončil překonáním Marka Pince. Bez asistence.

60:28
    Balaštík přenechal puk Linhartovi a Pinc se musel činit proti střele domácího obránce.

60:01

Utkání po šedesáti minutách končí nerozhodně a tak po menší pauze bude následovat pětiminutové prodloužení. Zásahy brankářů: Sedláček (9) - Pinc (4).

60:00

59:21
    Poslední minuta...

58:49
    Zlín se dokázal ujmout kotouče a dostat alespoň do středního pásma.

58:14
    Závěr zápasu se blíží a Sparta operuje před Sedláčkem.

57:43
    Pokud se nestane něco nečekaného, tak to vypadá, že se dnes bude na ZS Luďka Čajky prodlužovat.

57:01
    Dnešní zápas sleduje 5177 diváků.

56:52
    Ovšem teď se Sedláček vytasil s parádním semaforem proti střele Rachůnka. Publikum to ocenilo bouřlivým potleskem.

56:34
    Petr Leška je na ledě, domácí v pěti.

56:13
    Köhler příklepem vyhazuje puk k Pincovi, čas v přesilovce se hostům krátí.

55:42
    Na opačné straně kluziště nastřelil boční síťku jeden z hostujících obránců.

55:23
    Holík se v oslabení dostal do zakončení před Pincem. Jeho bekhend směřoval jen o milimetry nad levý horní roh hostující branky.

54:51
    Gřegořek pálil tvrdě a Sedláček ramenem vyrazil puk za branku. Z tama ho odpálil před Pince někdo z domácích.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 54. Balaštík (Holík, Čech), 62. Honejsek - 48. Tenkrát (Forman, Hlinka)

Berani Zlín: Sedláček - Tesařík, Řezníček, Kotvan, Urbanec, Linhart, Zámorský, Hamrlík, Horák - Köhler, Čech, Čajánek , Leška, Ondráček, Kubiš, Honejsek, Šlahař, Holík, Veselý, Okál, Balaštík.
    HC Sparta Praha: Pinc - Gřegořek, Sičák, Kočí, Milam, Hanzlík, Hunkes, Phillip, Krstev - Broš, Rachůnek, Hlinka, Hovorka, Bahenský, Tenkrát, Pacovský, Přibyl, Jánský, Forman, Simon.

Rozhodčí: Šindler, Hradil - Blümel, Svoboda