Pardubice – Sparta 5:1 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 4:3 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 2:1 (po s.n.)
Litvínov – Kladno 2:1 (po s.n.) | K. Vary – Motor ČB 2:3 (po s.n.) | Slavia – Třinec 1:3 (kon.)

Mountfield právě vstřelil branku!

JIŘÍ ŠIMÁNEK ale také proměňuje a do Budějovic putují dva body za výhru po samostatných nájezdech.

Petr Pohl oplácí také brankou.

Kotalík dává branku! Situace vypadala velice sporně, ale je zřejmé, že se dvakrát kotouče nedotkl a branka padla dle regulí.

Kapitán domácích Martin Zaťovič posílá kotouč do Kantorovo lapačky.

Na druhé straně Knotek také míjí! Branku přestřelil.

Lukáš Pech neproměňuje. Zakončení mezi betony se nepodařilo.

Tak to vypadá, že kluziště je připravené na samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:59
    Látal a Vachovec jeli sami na branku! Látal se ale do odkryté branky trefit nedokázal!

64:32
    Pech střílel a střela mířila přímo do masky Kantora.

63:55
    Vydarený nestihl zpracovat na modré čáře kotouč a Jihočeši tak opouštějí pásmo - ofsajd.

63:53
    Dnešní utkání sleduje 2665 diváků.

63:51
    Na druhé straně střela, kterou likviduje domácí brankář.

63:31
    Martin Zaťovič právě zjistil, že mezi dvěma obránci hostů rozhodně neprojede.

63:00
    Tři minuty z prodloužení pryč. O útok se snaží teď opět domácí. Kotouč však končí za brankou Kantora u mantinelu.

62:15
    Hra čtyři na čtyři zatím sedí více domácím.

61:21
    Gulaši mohl rozhodnout! Místo prázdné brány trefil pouze Kantora!

60:14
    Ještě ani nedošlo na šance a už tu máme zakázané uvolnění.

Jaroslav Kubricht

Branky a nahrávky: 8. Koblasa (Skladaný), 26. Skladaný (Koblasa) - 7. Knotek (Květoň), 11. Vydarený (Langhammer), 65. Šimánek (pen.)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Mensator 11.) - Nosek D., Parýzek, Látal, Drtina Jiří, Gulaši, Gründling, Prošek, Kloz, - Pech, Zaťovič, Kumstát, Skladaný, Pohl Skuhravý, Doležal, Bicek, Zucker, Vachovec, Koštál, Koblasa
    Banes Motor České Budějovice: Kantor - Frühauf, Luňák, Vráblík, Suja, Kotalík, Šimánek, Harant, Dej, Plášil, Rousek, Podlešák, Květoň, Červený, Jank, Švihálek, Vydarený, Langhammer, Mertl, Dietz, Knotek

Rozhodčí: Kalivoda, Blecha, Bejček, Charvát