Jihlava – Hr. Králové 7:1 (kon.) | Třebíč – Kadaň 2:1 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 4:3 (po s.n.)
Mladá Boleslav – Litoměřice 6:3 (kon.) | Olomouc – Šumperk 1:0 (kon.) | Písek – Most 4:2 (kon.)
Beroun – Havlíčkův Brod 3:7 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
3:7 (1:4, 1:2, 1:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 12.09.2012, 18:00 • Zimní stadion Beroun • 1. liga (ČR)

To je pro dnešek z berounského zimního stadionu všechno. Děkuji Vám za pozornost a u dalšího domácího utkání Medvědů na shledanou. (20:28:13)

V Berouně je dobojováno. Ve svém úvodním utkání v nové, jubilejní dvacáté sezóně Medvědi nestačili na své soupeře z Havlíčkova Brodu, když inkasovali v první třetině čtyři branky během 194 vteřin. V hostujícím dresu se pak hattrickem blýskl Martin Ondráček.

60:00

59:48
    Ještě jedna šance pro Beroun. Robin Malý se dostal do samostatné akce, ale nepřekonává Suchana.

59:41
    Morava nezachytil puk na modré. Hosté musí z pásma.

59:01
    Závěr utkání se blíží, hosté zkušeně kontrolují kotouč.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty.

57:11
    Rytnauer v obrovské šanci! Kůdela ho vychytal.

56:48
    Kůdela předvádí fantastické zákroky.

56:08
    Hosté se nyní nastěhovali do útočného pásma.

55:29

55:11
    Beroun v přesilovce téměř neopustil útočné pásmo, Suchan, ale zatím moc práce nemá.

54:21
    Puk po střele Karpova minul jen těsně tyčku!

53:29
    Lukáš Endál vyloučen za podražení. Velká šance pro Beroun.

52:00
    Beroun nyní má kotouč ve své moci v útočném pásmu.

50:24
    Medvědi se dostali do tlaku v útočném pásmu, ale krátký závar nepřinesl výrazné ohrožení Suchana.

49:47
    Odražený puk se dostal k Pavlíkovi, který nahodil na branku. Kůdela byl pozorný a vyrazil.

48:02
    Medvědi se dostali do útočného pásma, po nepřesné nahrávce Padělka o kotouč přichází.

46:21
    Havlíčkův Brod má opět tlak před brankou. Kůdela vyráží!

Jakub Vais

Branky a nahrávky: 16. R. Meidl (Šulc), 31. Stromko (Klhůfek, Šulc), 43. R. Meidl (Trojan, Klhůfek) - 5. Ondráček (Kostourek), 7. Ostrčil (Vondráček), 8. Rytnauer (Kostourek), 8. Štěpánek, 29. Ondráček, 34. Novotný (Rytnauer, Vondráček), 46. Ondráček (Kostourek, Rytnauer)

Medvědi Beroun 1933: Di Rienzo (8. Kůdela) - Malý, Jebavý, Nedvěd, Hertl, Kořínek, Šulc, Ruprecht - Vostřák, Karpov, Doležal - Padělek, Stromko, Klhůfek - Žejdl, Hošťálek, R. Meidl - Palaščák, Videlka, Trojan - Milfait.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Suchan (Dolejš) - Ostrčil, Soldán, Protivný, Morava, Novotný, Jelínek - Endál, Vondráček, Knotek, Polodna, Třetina, V. Meidl, Ondráček, Kostourek, Rytnauer, Stehlík, Musil, Štěpánek, Fiedler.

Rozhodčí: Schmejkal - Frodl, Svobodová