Hr. Králové – Most 3:5 (kon.) | Litoměřice – Havlíčkův Brod 3:4 (po pr.) | Šumperk – Beroun 4:2 (kon.)
Benátky n/J – Písek 5:4 (kon.) | Kadaň – Mladá Boleslav 1:2 (kon.) | Jihlava – Olomouc 3:2 (kon.)
Třebíč – Ústí n/L 2:3 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
3:4 (2:1, 0:1, 1:1 - 0:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Sobota 22.09.2012, 17:00 • Kalich Arena • 1. liga (ČR)

Konec zápasu. (19:36:12)

63:03
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. LADISLAV RYTNAUER nasadil ke střele z levého kruhu a trefil se přesně k levé tyči pod Přikrylovu lapačku.

62:44
    Žovinec zblokoval Rytnauerovu ránu od modré.

61:52
    Kostourek si najel na přihrávku z druhé vlny a mířil k levé tyči, tam ale byla připravena Přikrylova vyrážečka.

61:15
    Žalčík mohl završit svůj hattrick, Dolejš se ale vytáhl s efektní zákrokem lapačkou proti jeho ráně z mezikruží.

60:20
    Mrňa mohl vyrazit s Kafanem do úniku 2 na 1, kotouč mu však sjel z hole a celá akce skončila hned při svém začátku.

60:01

60:00

59:49
    Vhazuje se ve středním pásmu, je již tedy pomalu jisté, že uvidíme prodloužení.

58:56
    Je vyrovnáno. MARTIN ONDRÁČEK zakončoval přesilovkovou kombinaci na jeden dotek. U levé tyče pálil do prázdné branky. Asistence: Milan Kostourek, Ladislav Rytnauer.

58:36
    Oddechový čas pro hosty.

58:35
    Hosté hrají v plném počtu.

58:36
    Morava vyslal tvrdou střelu z pravé strany, Přikryl zasáhl lapačkou.

57:57
    Toman střílel z pravého kruhu, kotouč skončil v Dolejšově výstroji.

57:26
    Hosté teď mají jednu z posledních šancí alespoň na vyrovnání, ale kotouč na holi mají domácí.

57:12
    Vyloučení Litoměřic. Menší trest za hru vysokou holí dostává Jan Rudovský.

56:35
    Vyloučení Havlíčkova Brodu. Menší trest za sekání dostává Radek Novotný.

55:48
    Domácí drží Rebely na jejich vlastní polovině a brání těsný náskok.

54:55

Michal Sabó

Branky a nahrávky: 1. Mrňa (Slížek, Kafan), 19. Žalčík (Forman, Antončík), 51. Žalčík (Forman, Kolář) - 18. Rytnauer (Kostourek, Novotný), 33. Ondráček (Kostourek, Pavlík), 59. Ondráček (Kostourek, Rytnauer), 64. Rytnauer

HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Brýl) - Husák, Toman, Žovinec, Veselý, Kříž, Švaříček, Martinka, Kolář - Mrňa, Slížek, Kafan - Rudovský, Hašek, Novák - Forman, Žalčík, Antončík - Šinágl, Hlusička, Tvrzník.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Dolejš (Suchan) - Jelínek, Ostrčil, Protivný, Pavlík, Novotný, Morava, Soldán, Stehlík - Vondráček, Knotek, Endál - Polodna, Třetina, Meidl - Ondráček, Kostourek, Rytnauer - Musil, Štepánek, Havel.

Rozhodčí: Pavlovič - Komárek, Krátký