Most – Hr. Králové 1:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Litoměřice 0:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Kadaň 2:1 (kon.)
Ústí n/L – Třebíč 4:2 (kon.) | Beroun – Šumperk 5:3 (kon.) | Písek – Benátky n/J 1:7 (kon.)
Olomouc – Jihlava 4:1 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
0:4 (0:1,0:2, 0:1)
HC Stadion Litoměřice
Středa 31.10.2012, 17:301. liga (ČR)

Z Kotliny se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (19:45:10)

Litoměřice vítězí zaslouženě. Dokázaly proměnit důležité šance, které jim otevřely zápas a pomohly jim k vítězství. Střelecká křeč potrápila Rebely. Ti se snažili střílet ze všech pozic, ale marně. Brankář Přikryl ukázal svůj um a připsal si nulu.

60:00

59:44
    Morava napřáhl a z první vyslal golfa na Přikryla. Puk šel ale půl metru od břevna.

58:58
    Vrátka trestné lavice se opět otevírají Za Rebely jde na dvě minuty pykat Endál.

58:12
    Petr Polodna zkoušel štěstěnu z mezikruží. Tvrdě dorážel na hostujícího brankáře. Obránce k němu ale přistoupil a nekompromisně jej připravil o puk.

57:38
    Luňák (LTM) se provinil hákem, a je tak regulérně potrestán.

57:25
    Daniel Dolejš se předvedl skvělým zákrokem proti individuální akci Slížka, který si jej pokusil vyškolit blafákem, jenže narazil na připraveného brankáře.

55:34
    Havlíčkův Brod hraje v plném počtu a má už jen necelé čtyři minuty na možné zdramatizování zápasu. Litoměřice se ale zodpovědně brání. Už spíše kontrolují hru.

54:24
    Rebelové měli štěstí. Z levého kruhu nejprve pálil Žalčik, posléze i jeden z jeho kolegů, a to takovým padáčkem, který Dolejš zvládl odrazit mimo.

53:34
    Roman Vondráček (HBR) hákoval, dvouminutový trest jej nemine.

52:39
    Obrovská křeč teď trápí Rebely. Do útočné třetiny se sice dostávají, ale zakončení je velmi málo. Zmínit je třeba Martina Ondráčka, který se pokusil o bekhendové zakončení. Hostující brankář měl co dělat, aby neposedný puk ukočíroval.

51:34
    Litoměřice hrají v pěti.

50:48
    Radim Ostrčil nemá slitování, pálí jako dělostřelec. Puk po tvrdé bombě prolétl Přikrylovi těsně nad hhlavou.

49:13
    Vyloučen Kafan (LTM) za hákování.

49:00
    Litoměřice právě vstřelily branku! Ukázková přesilovková souhra přinesla Rebelům další inkasovaný gól. Po přihrávce Simona pálil z vrcholu levého kruhu LUKÁŠ ŽALČIK, jenž pozemní zápěstní střelou k tyči zvýšil stav.
    Asistence: Dominik Simon, Adam Lapšanský.

48:34
    Knotek (HBR) použil při zákroku loket. To se samozřejmě trestá dvěma minutami.

48:02
    Kříž opět zahrozil, když se na modré tvrdě opřel to černé gumy. Pukotuč, ale netrefil jak by chtěl. Nepřesnost jej připravila o ohrožení branky.

47:05
    Rebelové hrají v plném počtu a ihned se snaží vykřesat nějaký slibný útok.

Luboš Vácha

Branky a nahrávky: 20. Novák (Kříž), 23. Husák (Kříž), 38. Lapšanský (Simon), 49. Žalčik (Simon, Lapšanský)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Dolejš (Suchan) - Morava "A", Blažek, Protivný, Jelínek, Soldán, Pavlík "A", Ostrčil, Novotný - Polodna "C", Endál, Vondráček, Semorád, Knotek, Fiedler, Ondráček, Meidl, Rytnauer, Štěpánek, Stehlík, Musil.
    HC Stadion Litoměřice: Přikryl (Sedláček) - Sobotka, Kříž "A", Drábek, Žovinec, Evan, Husák, Veselý, Martinka - Šinágl, Antončík, Simon, Rubeš, Treille, Lapšanský, Slížek "C", Žalčik, Gerhát, Kafan, Novák, Rudovský.

Rozhodčí: Jan Doležal, Vladimír Pešina - Ladislav Lučan, Tomáš Svoboda.