Hr. Králové – Ústí n/L 2:5 (kon.) | Kadaň – Písek 2:3 (po pr.) | Benátky n/J – Beroun 9:3 (kon.)
Šumperk – Havlíčkův Brod 6:3 (kon.) | Litoměřice – Most 3:4 (po s.n.) | Třebíč – Olomouc 3:2 (kon.)
Jihlava – Mladá Boleslav 1:0 (po s.n.)
po s.n.
HC Dukla Jihlava
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Sobota 03.11.2012, 17:301. liga (ČR)

Vypjaté utkání dospělo ke svému konci. I přes bezbrankový stav byla k vidění parádní hokejová podívaná se spoustou šancí. O vítězi rozhodl svým proměněným nájezdem Tomáš Čachotský. Mladá Boleslav se tak musela před Duklou sklonit. Děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou! (19:54:38)

65:00
    Dukla právě vstřelila branku!
    Je dobojováno! Adam Zeman rozhodl famózním blafákem o zisku bonusového bodu pro domácí Duklu.

Za Mladou Boleslav nezvládl vyrovnat David Vrbata - 1:0.

Radek Hubáček byl však rovněž se svou střelou neúspěšný - 1:0.

David Výborný na druhé straně na Novotného nevyzrál - 1:0.

Jako první vyjel k samostatnému nájezdu domácí Tomáš Čachotský. Brilantním bekhendovým blafákem pak překonal Willa - 1:0.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení o vítězi nerozhodlo, následují tak samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

65:00
    Milan Toman (MBL) dostává v závěru nastaveného času trest za hákování.

64:20
    Mladoboleslavský Mikulík vyslal na Novotného bombu, kterou jihlavský brankář srazil do ochranné sítě.

63:33
    Hosté nyní svírají Duklu v obranné třetině. Není jim to však nic platné. Z protiútoku pálil zleva ahilní Václav Jaroš.

62:36
    Dukla rozvážně kombinuje ve vlastní třetině. Na obou mužstvech je vidět snaha o beczhybnost předváděné hry.

61:30
    Oba celky hrají ze zabezpečené obrany, velmi hlídané je především střední pásmo.

60:50
    Hosté začali prodloužení velmi aktivně a houževnatě se drží v útočném pásmu. Ke střele se nakonec dostal Kasík, jehož ránu z voleje vytěsnil Filip Novotný do bezpečí.

60:01

Je za námi 60 minut utkání, které však i přes spoustu šancí rozhodující branku nepřineslo. K vidění tak bude na Horáckém zimním stadionu pětiminutové prodloužení. Přinese nastavený čas rozuzlení? Sledujtě náš on-line přenos!