Most – Šumperk 5:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Třebíč 6:1 (kon.)
Litoměřice – Hr. Králové 0:3 (kon.) | Beroun – Kadaň 2:3 (po s.n.) | Písek – Jihlava 1:6 (kon.)
HC Most
5:3 (2:1, 1:0, 2:2)
DRACI PARS ŠUMPERK
Pondělí 05.11.2012, 17:30 • ZS Most • 1. liga (ČR)

Utkání v Mostě nám skončilo, koncovka byla hodně dramatická, hosté snížili na rozdíl jediné branky, ale domácí dokázali krásnou brankou odpovědět. Ta koncovka byla opravdu zajímavá. Celkově bych řekl, že Most vítězí zslouženě, přeci jenom Šumperk po většinu utkání předčil. Draci jenom potvrdili, že jsou nejhorším mužstvem na soupeřovo hřištích. (19:52:43)

60:00

59:55
    Utkání už se dohrává, puk na mosteckých holích.

59:39
    Gengel faulován Sedlákem, 2 minuty pád pod nohy. Je rozhodnuto.

59:14

58:48
    Novotný od modré do tyče!

58:30
    Haas přestřeluje v dobré pozici!

58:03
    Most brání velice zodpovědně, Draci nejsou ani v tlaku.

57:35
    Nedrda posílá puk až k Štůralovi.

57:14
    Nevyhoštěný (MST) vyloučen za podražení.

56:44
    Most právě vstřelil branku!
    Most využívá přečíslení 2 na 1. Gengel nmaznačil střelu, obránce do ní padnul a Gengel poslal puk nezištně na ZDEŇKA TAUŠE, který neměl problém trefit prázdnou branku 5:3. Asistence: Ladislav Gengel.

55:37
    Mostecký tlak přerušil sám Bojer, který bez cizího zavinění upadl a přišel o puk.

54:52
    Ještě pět minut do konce a na drama je zaděláno, Most doplatil na svou sebejistotu, že se nemůže nic stát.

54:38
    Draci právě vstřelili branku!
    Hosté využívají svého tlaku. Holík našel před brankou MARKA HAASE, který zblízka nezaváhal 4:3. Asistence: Aleš Holík.

54:11
    Plášek nahrál do 100% šance Staňkovi, který zcela nepochopitelně zamířil mimo!

53:47
    Přerušeno před Závorkou. Uvidíme s čím hosté ještě v posledních minutách přijdou.

53:32

52:55
    Most už opět usazen v útočném pásmu, ale ještě zdaleka nemá výhru v kapse.

Jiří Rybář

Branky a nahrávky: 8. Tauš (pen.), 12. Prošek (Vaněk, Kotrla), 37. Tauš (M. Rohan), 47. Kotrla (Prošek), 57. Tauš (Gengel) - 20. Haas (Sedlák), 53. Vrdlovec (Sedlák), 55. Haas (Holík)

HC Most: Závorka (Melichar) - M. Rohan, Charousek, Hranáč, Pavlů, Prošek, Parýzek, Kadela - Tauš, Kuběna, Gengel - Nevyhoštěný, Bojer, T. Rohan - Kotrla, Čurilla, Vaněk - Nedrda
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Vajner) - Holík, Novotný, Kovář, Sedlák, Pastor, Suchý - Hass, Plášek, Staněk - Vrdlovec, Rufer, Hulva - Blinka, Skoumal, Finsterle - Kindl, Vachutka

Rozhodčí: Zubzanda - Gerát, Hynek