Mladá Boleslav – Beroun 0:3 (kon.) | Ústí n/L – Most 3:2 (po s.n.) | Třebíč – Litoměřice 4:2 (kon.)
Jihlava – Šumperk 4:3 (kon.) | Hr. Králové – Písek 5:3 (kon.) | Olomouc – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.)
Kadaň – Benátky n/J 4:3 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
4:3 (0:0, 2:1, 2:2)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 21.11.2012, 18:00 • Zimní stadion v Kadani • 1. liga (ČR)

Kadaň si připisuje další tři body za vítězství nad Benátkami. V poslední periodě jsme viděli celkem čtyři branky. Na začátku využili Benátky toho, že se jim podařilo usadit se v pásmu Kadaně. Nejlépe se zorientoval Vít Jonák a vyrovnal stav zápasu. Ve 48. minutě vrátil vedení domácím Karel Ton. Necelé dvě minuty před koncem se podruhé v zápase trefil Vít Jonák a zdálo se,že o osudu utkání rozhodne prodloužení. To ale odmítl 27 sekund před koncem domácí Nikola Gajovský. Díky němu si Kadaň doma nechala všechny tři body. Při dalším utkání Kadaně na slyšenou. (20:15:36)

60:00

59:33
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Domácím se přece jen podařilo zvrátit výsledek zápasu na svou stranu. Petr Jíra nahrál přes celé útočné pásmu NIKOLOVI GAJOVSKÉMU a ten přelévá utkání na stranu domácích. Asistence: Petr Jíra, Jaroslav Hafenrichter.

59:01
    Icing na straně domácí Kadaně.

58:02
    Benátky právě vstřelily branku!
    Po špatném zásahu Miroslav Hanuljak hosté vyrovnávají. Puk do sítě usměrnil VÍT JONÁK. Asistence: Adam Chlapík, Jan Plodek.

56:59
    Zakázané uvolnění Kadaně. Jiří Charousek zpátky ve hře.

56:05
    Filip Seman mohl zvýšit vedení domácích, trefil pouze plexi za brankou.

55:18
    Martin Mazanec vhodný moment na střelu promeškal.

53:53
    Hra vysokou holí.

53:19
    Po několika dorážkách drží Hanuljak puk ve své moci.

52:26
    Petr Mainer (KAD) dostává dvě minutky za podražení.

51:15
    Hosté se snaží vyrovnat, domácí si zatím velmi dobře brání svůj těsný náskok.

50:38
    Milan Procházka netrefil odkrytou branku.

49:20
    Hraje se většinou před brankou, kterou hájí Vošvrda.

47:23
    Domácí se vracejí do vedení. Sotva skončila přesilovka, dostal KAREL TON přihrávku za obranu a nedal brankáři nejmenší šanci. Asistence: Filip Hanták a Filip Seman.

47:17
    Oba týmy hrají v pěti.

45:32
    Bartejsova střela od modré skončila na zadním mantinelu.

45:17
    Další trest pro hosty. Tomáš Klimt dostává menší trest na 2 minuty za sekání.

44:41
    Na straně hostů je vyloučen Dalibor Bortňák (BEN) - 2 minuty hru vysokou holí.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 34. Hafenrichter (Prošek, Bartejs), 37. Gajovský (Jíra, Lučka), 48. Ton (Hanták, Seman), 60. Gajovský (Jíra, Hafenrichter) - 39. Štich, 44. Jonák (Bortňák), 59. Jonák (Chlapík, Plodek)

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Kaššák) - Bartejs, Prošek, Szakal (C), Schmidt, Lučka, Trefný, Mazanec, Opalek - Jíra, Gajovský, Hafenrichter, Ondřej, Charousek (A), Procházka, Seman, Hanták, Kůs, Chlouba, Mainer, Ton (A)
    HC Benátky nad Jizerou: Vošvrda (Stejskal) - Kolman, Moravec, Jánošík, Štich, Vitásek, Jaroměřský, Ulrych, Šimek - Klimt (C), Skořepa (A), Bortňák, Jonák, Plodek, Chlapík, Kopic, Král (A), Maďar, Liška, Jech, Vařecha

Rozhodčí: Zubzanda - Zavřel, Šír