Třebíč – Hr. Králové 3:2 (po s.n.) | Ústí n/L – Jihlava 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Benátky n/J 4:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Most 5:2 (kon.) | Olomouc – Kadaň 5:1 (kon.) | Písek – Šumperk 3:2 (kon.)
Beroun – Litoměřice 3:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:1 (2:1, 0:0, 0:0)
HC Dukla Jihlava
Středa 05.12.2012, 17:30 • Zlatopramen Arena, Ústí n.L. • 1. liga (ČR)

Ani ve třetí třetině gól nepadl, takže Ústí uhájilo vedení 2:1 nad Jihlavou a získalo cenné tři body do tabulky. Domácí měli mírně navrch, takže berou všechny body zaslouženě. (19:44:22)

60:00

59:48
    Za nesportovní chování dostala dvouminutový trest hráčská lavice Jihlavy, navrch za protesty vyfasoval desetiminutový trest i Kolafa (JIH).

59:48
    Jihlava se dopustila úmyslného ofsajdu, hra se stěhuje do obranného pásma Dukly.

59:08
    Jihlava hraje power-play, Rittich odjel na střídačku!

58:22
    Roubík hledal Poživila, tomu vypíchl puk za modrou čáru jeden z vracejících se útočníků.

57:43
    Jihlava hraje v útočném pásmu, ale nedaří se jí dostat do koncovky.

55:49
    Kombinace Lvů skončila na icingu.

54:42
    Utkání ve Zlatopramen Areně sleduje 1110 diváků.

54:16
    Robin Kovář z bezprostřední blízkosti nepřekonal Ritticha!

53:02
    Střela Dobrovolného skončila v ochranné síti.

51:32
    Ústí v posledních chvílích zabralo, Rittich v brance Dukly měl nyní hodně práce!

50:13
    Jihlava nevyužila ani dnešní šestou přesilovou hru, Ústečtí Lvi už hrají v plném počtu.

49:47
    Jihlava sice obléhala ústeckou branku, pak ale Holomek vyhodil puk přes všechny čáry.

48:11
    Špelda (UNL) vyloučen za sekání.

48:08
    Malec střílel z úhlu, ale Orct byl na místě včas.

47:48
    Jihlava ubránila čytřminutové oslabení po faulu Dobrovolného i dvě minuty za Filipa. Ústí neodehrálo dvojnásobnou přesilovku příliš dobře.

47:21
    Jihlavský gólman Rittich po dorážce ústeckého hráče spadl na led, před jihlavskou brankou se pak strhla potyčka všech hráčů na ledě, sudí ale nevylučovali.

46:12
    88 sekund bude mít Slovan výhodu dvojnásobné přesilovky!

Martin Pešout

Branky a nahrávky: 4. Sýkora (Kovář, Ludvík), 16. Pavlík (Meidl) - 7. Pekárek (Filip)

HC Slovan Ústí nad Labem: Orct (Koutský) - L. Poživil, Smetana, Vl. Brož, Špelda, F. Pavlík, Sklenička, K. Černý, Holomek - R. Kovář, Roubík, Ludvík - M. Čermák, T. Sýkora, P. Přeučil - D. Tůma, V. Meidl, Handlovský - J. Kloz, Daniel Boháč, Laš.
    HC Dukla Jihlava: Rittich (F. Novotný) - Ficenc, Jícha, Kolafa, Jaroš, Dobrovolný, Zadražil, Podlipník - Hodek, R. Hubáček, Čachotský - M. Polcar, M. Filip, Prokš - Pekárek, Maliník, Malec - Jeslínek, Pometlo, L. Krupka.

Rozhodčí: Úlehla, Pešina - Čížek, Lučan