Hr. Králové – Kadaň 4:3 (kon.) | Olomouc – Most 5:6 (po pr.) | Jihlava – Benátky n/J 2:1 (kon.)
Třebíč – Šumperk 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 1:2 (po pr.)
Písek – Beroun 2:3 (po s.n.)
Královští lvi Hradec Králové
4:3 (2:2, 2:1, 0:0)
Sportovní klub Kadaň
Sobota 05.01.2013, 17:001. liga (ČR)

Já se s vámi loučím s konstatováním, že Hradec poprvé v letošní sezóně zvítězil třikrát v řadě. Úspěšnou premiéru před domácím publikem má za sebou nový hlavní kouč Východočechů Jiří Kučera. (19:34:33)

Nejlepšími hráči dnešního utkání jsou vyhlášeni Luděk Brož a Petr Stoklasa. Oba hráči nyní přebírají ceny.

Hradec ve třetím dějství nakonec ubránil těsné vedení 4:3. Nutno podotknout, že Kadaň v poslední části aktivitou příliš nehýřila. Přesto jsme dnes viděli hodně kvalitní utkání se spoustou branek, které se divákům muselo líbit.

60:00

59:59
    V závěru zápasu ještě vzplanuly emoce. Oba týmy se sjely na modré čáře a vypadalo to na potyčku. Nakonec se ale celá situace včas uklidnila.

59:59
    Michal Tvrdík dvě minuty za hrubost.

59:40
    Tři střely od kadaňských obránců, které ale neprošly přes zahuštěný prostor před Čechem.

59:14
    Hradec vyhazuje až za bránu Kadaně.

59:12
    Hradec si bere time-out.

59:12
    A závěr bude ještě hodně zajímavý. David Roupec dostává dvě minuty.

58:43
    Tvrdík drží kotouč u mantinelu v útočném pásmu.

57:57
    Vít Budínský vyloučen za držení protihráče. Tomáš Bartejs dvě minuty za nafilmovaný pád.

57:30
    Hradec drží puk na hokejkách ve vlastní třetině.

56:33
    Teď snad tři, čtyři ostré zákroky na hraně pravidel na obou stranách. Hlavní rozhodčí si nakonec vybírá ten poslední a trestá ho. Za krosček dostává dvě minuty Filip Seman.

55:47
    Prošek uklouzl za vlastní brankou při rozehrávce a zalehl puk.

55:32
    A další.

Lukáš Souček

Branky a nahrávky: 12. Tvrdík (Vágner), 16. Brož (Moskal), 29. Mikeska, 39. Budínský (Brož) - 2. Stoklasa (Chlouba), 13. Škorík (Hammerbauer), 23. Andres (Stoklasa, Chlouba)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Luňák) - Karlíček, Roupec, Vágner, Čáp, Hendrich, Klement, Havlík - Moskal, Mikeska, Haluza - Kubica, Tvrdík, Švagrovský - Budínský, Brož, Říha - Berger, Macháň, Půlpán - Brida.
    Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Dovina) - Mazanec, Prošek, Szakal, Schmidt, Bartejs, Opalek, Lučka, Kolčava - Ton, Charousek, Jíra - Hafenrichter, Hanták, Seman - Andres, Chlouba, Stoklasa - Škořík, Hammerbauer, Mainer.

Rozhodčí: Hejduk, Šindler - Guth, Rittich