Mladá Boleslav – Beroun 3:2 (po pr.) | Ústí n/L – Most 6:2 (kon.) | Třebíč – Litoměřice 1:3 (kon.)
Jihlava – Šumperk 4:3 (po pr.) | Hr. Králové – Písek 3:0 (kon.) | Olomouc – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.)
Kadaň – Benátky n/J 2:3 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
2:3 (0:1, 0:2, 2:0)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 13.02.2013, 18:00 • ZS Kadaň • 1. liga (ČR)

Benátky nad Jizerou vybojovaly dnes důležité tři body v boji o play-off. Výhru si připisují zcela zaslouženě, neboť ve druhé třetině byli lepším týmem. Kadaň se snažila v poslední třetině vyrovnat, ale na víc jak rozdíl jedné branky to nestačilo. V poslední třetině se prosadili Ondřej Kaše a Petr. Tímto Vám děkuji za pozornost a zase někdy u hokeje z Kadaně na počtenou. (20:18:29)

60:00

59:24
    Oddechový čas pro domácí.

59:24
    Zakázané uvolnění Benátek.

59:15
    Strmeň jde z branky, Kadaň bude hrát v šesti.

58:36
    Domácí byli chvilku před Blažíčkem, ale nyní je situace zcela opačná.

58:04
    Kadaňské nahození podržel Blažíček. Máme tu tedy další buly před jeho brankou.

57:39
    Vhazování před Blažíčkem.

57:21
    Zakázané uvolnění hostujících Benátek.

56:34
    Szakalovu střelu od modré vyrazil Blažíček do rohu a hosté se osvobodili.

55:27
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Kadaň využívá výhodu o dva muže. Po rychlé kombinaci v útočném pásmu se prosazuje PETR JÍRA. Asistence: Martin Szakal a Tomáš Schmidt.

55:12
    Petr Kolmann (BEN) vyloučen za krosček.

54:00
    Daniel Špaček (BEN) vyloučen za podražení.

52:49
    Čtvrtá kadaňská útočná formace se usadila v pásmu Benátek, ale pořádnou příležitost si bohužel nevytvořila.

51:47
    Po menších pošťuchováních je tu vhazování před Strmeněm.

51:20
    Hosté jsou opět na dostřel domácí klece.

49:51
    Karel Ton a Ondřej Kaše ujeli do přečíslení a mladíček Kaše v zakončení zklamal. Jeho střela z kličky šla mimo branku!

49:43
    Tomáš Schmidt (KAD) vyloučen za podražení.

48:56

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 48. Kaše (Hafenrichter, Szakal), 56. Jíra (Szakal, Schmidt) - 19. Klimt (Vařecha, Kolmann), 30. Miškovský (Jonák), 34. Klimt (Král, Skořepa)

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Kaššák) - Schmidt, Szakal (C), Trefný, Tejnor, Kolčava, Mazanec, Pelc, Deveri - Hafenrichter, Gajovský, Jíra - Mainer, Chlouba, Seman - Škorík, Andres, Račuk - Ton (A), Kaše, Kämpf
    HC Benátky nad Jizerou: Blažíček (Stejskal) - Kolmann, Mrkvička, Šimek, Jaroměřský, Říha, Pabiška, Vála (C), Miškovský - Klimt (A), Skořepa (A), Vařecha - Špaček, Plodek, Jonák - Kopic, Král, Maďar - Liška, Jech, Skalický

Rozhodčí: Zubzanda - Gerát, Hynek