Mladá Boleslav – Most 8:0 (kon.) | Ústí n/L – Šumperk 5:1 (kon.) | Třebíč – Benátky n/J 3:2 (po pr.)
Jihlava – Kadaň 4:7 (kon.) | Hr. Králové – Beroun 7:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.)

61:49
    Dlužím Vám jednu statistickou informaci. Dnešní utkání sledovalo 1130 diváků.

61:49
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Špatnou rozehrávku vystihl VOJTĚCH NĚMEC, který se sám řítil na Blažíčka, jeho střel mířila mezi betony, hostující brakář ji vykryl, ale Němec měl ještě šanci na dorážku, na kterou Blažíček nestačil reagovat. Bez asistence.

60:24
    Kolmann i Hruška prověřili své protějšky v maskách.

60:01

60:00

60:00
    Kolmann zkusil ještě pozornost Čiliaka, ten byl soustředěn a puk zachytil v náruči.

59:34
    Kolmann napadal i přes upozornění čárových, že je v postavení mimo hru, čárový pak pískl umyslný ofsajd. Vhazovat se bude před Blažíčkem.

59:05
    Nahodil se dostal ke střele, ale netrefil ideálně touš.

58:25
    Nahodil našel u druhé tyče Vojtěcha Němce, blažíček se stihl přemístit a zneškodnit dobrou šanci.

58:01
    Vondráček vyhazuje na zakázané uvolnění.

56:00
    Skořepovu přihrávku zablokoval Dlapa na Čilika, domácí brákář měl co dělat, aby puk udržel před brankovu čarou.

55:34
    Dlapa rozehrál na Nahodila, který prodloužil vysokým obloukem do útočného pásma. Blažíček lob krotí lapačkou.

55:00
    Káňa hledal lépe postaveného Fořta, pas nebyl přesný.

54:24

53:41
    Hosté hrají ve 4 hráčích.

53:36
    Tlak domácích končí střelou, kterou ukryl Blažíček do své rukavice.

52:24
    Kapitán Vála dohrál ostře třebíčského hráče. Rozhodčí mu ukázal 5 minut za vražení na hrazení. Do Vály se pustil Milan Přibyl.. Sumář vyloučení tedy je 2 minuty Vála Hrubost, 5 za vražení a trest ve hře. Za domácí Milan Přibyl dostal 5 minut za hrubost.

David Sochor

Branky a nahrávky: 32. Hruška (Nahodil, Němec), 52. Ostřížek (Kaut, Bilčík), 62. Němec - 24. Bortňák (Špaček, Pabiška), 44. Klimt (Kolmann, Král)

SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak - Rangl, Malena, Zdráhal, Bilčík, Dlapa, Hruška, Sláma, Čejka - Vondráček, Fořt, Káňa - Čuřík, Ostřížek, Čech - Němec, Nahodil, Burian - Přibyl, Kaut, Křivohlávek. Trenér: Pokorný.
    HC Benátky nad Jizerou: Blažíček - Mrkvička, Kolmann, Jaroměřský, Pabiška, Vála, Pyrochta, Vlach, Niko - Vařecha, Skořepa, Klimt - Jonák, Bortňák, Špaček - Maďar, Král, Kopic - Skalický, Jech, Liška. Trenér: Čermák.

Rozhodčí: Jeřábek - Lukš, Rychlý.