Jablonec n/N – Řisuty 2:4 (kon.) | Klášterec nO – Děčín 9:1 (kon.) | Chotěboř – Jindř. Hradec 4:3 (kon.)
Žďár n/S – SHK Hodonín 4:7 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 3:8 (kon.)
SC Marimex Kolín
3:8 (1:3, 0:3, 2:2)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Neděle 21.10.2012, 18:00 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

V tomto utkání jsme mohli vidět celkem 11 gólů! Avšak v prospěch hostujícího celku Spartaku Pelhřimov, který si z kolínského zimního stadionu odváží 3 body a v tabulce se Kolínu vzdaluje celkem o 4 body! Z dnešního on-line přenosu to je vše, děkuji za pozornost a přeji klidný zbytek dne.
    Tereza Nedbalová (20:09:59)

60:00

59:41
    Kolínští teď zkoušeli aktivně prostřelit síť Čekala v 6, jelikož byl signalizovaný faul. Ale to se nepovedlo a na trestnou lavici míří Kasalý na 2 minuty za držení.

59:16
    Zakázané uvolnění Pelhřimova.

58:45
    Pelhřimovský obránec drží na zemi Jankovského (KOL), sudí však tento zákrok neposuzuje za nedovolený.

57:18
    Kozlové právě vstřelili branku!

Konečně vyšla kolínským hokejistům nádherná akce!!!! Pro oko diváka byla k vidění akce první kolínské pětky Kadlec - Nedbal - Šafránek. Po krásné nahrávce Karla Nedbala, si připisuje gól DAVID ŠAFRÁNEK. Domácí tak snižují na 3:8!

55:58
    Spartak Pelhřimov právě vstřelil branku!

Hosté se nedají a odpovídají dalším gólem. Jaroslava Brázdila prostřelil TOMÁŠ PLACHÝ. Asistence: Tecl, Bezděk. Stav utkání 2:8!

55:28

A konečně další gól Kozlů!!!!!! Po nádherném útoku Kadlece, který si našel volného JOSEFA MALÉHO a ten přesně prostřelil pelhřimovského gólmana! Stav utkání 2:7

54:04
    Jiří Kubát (PEL) jel sám na gólmana, ale ve střele mu zabránil Karel Nedbal, který předvedl krásný bodycheck.

52:32
    Jaroslav Brázdil si připisuje další zákrok. Pelhřimovská útočná dvojice ho zkusili obehrát, ale Brázdil vyráží. Hra se přesunula před Čekala.

31:21
    Zakázané uvolnění hostí.

50:33
    Hosté v plném počtu!

50:21
    Kolínská dvojice Kadlec - Nedbal, zkusili svojí akcí prostřelit Čekala, ten opět vyráží.

48:33
    Kolínskou dobrou akci překazil Petr Votápek (PEL). Sudí tento přestupek posoudil za nedovolené bránění 2-minutovým trestem! Domácí si zahrají přesilovku 5 na 4!

48:06
    Domácí jsou v plném počtu !!!

47:53
    V tomto oslabení se Kolínu celkem daří. Do nádherné střely z první se dostal domácí kapitán Josef Malý, ale Čekala nepřekonal!

46:25

46:06
    Hosté si zahrají další dvouminutovou přesilovku! Za držení si půjde odsedět 2 minuty David Šafránek (KOL).

45:47
    K dnešnímu utkání přihlíží 600 diváků!

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 17. Jankovský (Ježek, Cerk), 56. Malý (Kadlec), 58. Šafránek (Nedbal) - 1. Jelínek (Bezděk), 12. Votápek (Kasalý F.), 20. Kubát (Hadrava Martin, Hadrava Marek), 27. Votápek (Suk), 35. Hrbatý (Hadrava Martin), 38. Kubát (Hadrava), 44. Tecl (Plachý), 56. Plachý (Tecl, Bezděk)

SC Marimex Kolín: Brázdil (Moravec) - Nedbal, Skokan, Pýcha, Hanzl, Barták, Březina, Kopecký, Špringl - Malý (C), Šafránek, Kadlec - Morkes, Kubát, Pospíšil - Ježek, Cerk, Jankovský - Vágner
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (Jíra) - Jelínek, Adam, Veselý, Štebich, Kasalý Dominik, Tobola, Tecl (C), Plachý, Hrbatý, Bezděk, Kubát (A), Hadrava Marek, Votápek, Hadrava Martin, Kasalý Filip, Suk

Rozhodčí: Vokřál - Marek, Rybáček