Vsetín – Přerov 5:1 (kon.) | Milevsko – Jablonec n/N 1:2 (kon.) | Řisuty – Klášterec nO 2:3 (kon.)
Děčín – Kobra 4:6 (kon.) | Tábor – Bílina 7:2 (kon.) | Klatovy – Sokolov 7:5 (kon.)
Poruba 2011 – Val. Meziříčí 6:1 (kon.) | Havířov – Opava 3:2 (po pr.) | Nový Jičín – Karviná (Baník) 3:2 (po s.n.)
Prostějov – Frýdek-M. 5:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Technika Brno 2:3 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 2:7 (kon.)
SHK Hodonín – Břeclav 7:3 (kon.) | Nymburk – Chotěboř 7:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Kolín 4:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
HC ZUBR Přerov
Středa 17.10.2012, 17:30 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • 2. liga skupina Východ

Vsetín vítězí 5:1 a to zcela zaslouženě, protože Přerov dneska na Vsetín v žádném ohledu neměl. Valaši se sice chvíli trápili, ale nakonec díky dvěma brankám Dubce otočili stav utkání ve svůj prospěch a v dalších částech hry už jen potvrzovali svou nadvládu. V utkání se čtyřmi asistencemi blýskl Ondřej Hruška a i díky němu Vsetín drží zatím neporazitelnost na svém stadionu.

Domácí hráči si užívají děkovačku s fanoušky a tímto se s vámi loučím. Hezký zbytek večera a u onlajnů zase někdy napočtenou. (20:09:23)

60:00

59:45
    Přerov ještě zkouší snížit.

59:26
    Ondřej Hruška (VSE) dostává dvě minuty za držení.

59:11
    Zápas se dohrává, ale ještě se bude jednou vylučovat.

58:16
    Ofsajd hostů devětadvacet vteřin před návratem Ference na led.

57:48
    Hosté jsou ve čtyřech a to nejhorší přežili.

57:10
    Vsetín drží pod tlakem hráče Přerova a přerušuje se po střele Mečiara, kterou Okáč chytl do lapačky.

56:45
    Další vyloučení, Jakub Ferenc (PRE) hrál vysokou holí a Vsetín si zahraje další přesilovku pět na tři.

56:20
    Vsetín hraje přesilovku, ale zatím se nedostává do útočného pásma.

55:48
    Opět si hráči Přerova vyčíhli Davida Vítka, kterého nyní Sklenář (PRE) nevybíravě poslal na zem. Tento zákrok by zasluhoval trest do konce utkání, protože šlo o evidentní snahu zranit hráče, ale jsou to nakonec jen 2+2 minuty za hrubost. Vylučuje se i na straně domácích, Ondřej Hruška (VSE) dostává dvě minuty za hrubost.

55:33
    A Lapačem zní Vysoký jalovec...

55:12
    Domácí jsou již v pěti, ale Přerov měl ještě zajímavou šanci, kterou řešil Plšek s holí Okuliara poté, co svou po jedné ze střel ztratil. Vsetín tedy oslabení přežil a dokonce vstřelil branku.

54:28
    Vsetín vstřelil branku!
    Valaši se prosazují v oslabení po akci dva na jednoho, kterou po přihrávce Vaňka umístil přesně do horního rohu Okáčovy brány FRANTIŠEK ZÚBEK! Asistence: Daniel Vaněk.

54:15
    Přerov ve velké šanci! Ale přihrávku do prázdné Kolář nezpracoval.

53:04
    Opět se bude vylučovat. Jiří Goiš (PRE) je vyloučen na dvě minuty za hrubost. Na straně Vsetína je vyloučen Tomáš Mečiar a Adam Mikšovský (VSE) taktéž za hrubost. Přerov si tedy zahraje přesilovou hru.

52:26
    František Zúbek se po pravé straně dostal ke střele a mířil dobře na vyrážečku, ale Okáč byl připraven.

51:52
    Domácí jsou v plném počtu.

51:27
    Ani tato přesilovka asi hosty do hry nedostane. Zubři vyhazují na icing.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 15. Dubec (O. Hruška), 17. Dubec (O. Hruška), 30. Vítek (O. Hruška), 45. Tichý (O. Hruška), 55. Zúbek (Vaněk) - 5. Pala (Faltýnek)

VHK ROBE Vsetín: Plšek - Tesařík, Vrba, Vodák, Okuliar, Mečiar, Žabčík - Mikšovský, Zúbek, Vaněk, Vítek, Dubec, O. Hruška, Kubo, Podešva, Kajaba, Holík, Brezáni.
    HC ZUBR Přerov: Vojtek (50. Okáč) - Pala, Faltýnek, Vlček, Ferenc, Osina, Sklenář, Drábek, Sedlák, Goiš, P. Vaněk, Ditrich, Brančík, Málek, Sprušil, Kolář, Matušenko, Brada, Kebza, Rajnoch.

Rozhodčí: Fiala - Bojda, Mikler