Vsetín – Přerov 5:1 (kon.) | Milevsko – Jablonec n/N 1:2 (kon.) | Řisuty – Klášterec nO 2:3 (kon.)
Děčín – Kobra 4:6 (kon.) | Tábor – Bílina 7:2 (kon.) | Klatovy – Sokolov 7:5 (kon.)
Poruba 2011 – Val. Meziříčí 6:1 (kon.) | Havířov – Opava 3:2 (po pr.) | Nový Jičín – Karviná (Baník) 3:2 (po s.n.)
Prostějov – Frýdek-M. 5:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Technika Brno 2:3 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 2:7 (kon.)
SHK Hodonín – Břeclav 7:3 (kon.) | Nymburk – Chotěboř 7:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Kolín 4:1 (kon.)
AZ Havířov
3:2 (1:1, 0:0, 1:1 - 1:0)
HK Opava
Středa 17.10.2012, 18:00 • K&K Pneu aréna • 2. liga skupina Východ

Tímto se s vámi loučí David Motloch a u dalších on-line přenosů na počtenou. (20:37:51)

Zápas, stejně jako v přípravě, končí výsledkem 3:2. Tentokrát se však z výhry radují hráči Havířova. Nutno dodat, že po velkém boji, Opavští dlouho vzdorovali, pomohla jim k tomu i velká bezmoc domácího celku, který se takřka po celý zápas trápil. Kvalitativní rozdíl mezi oběma mančafty byl vidět až v závěru zápasu, kde Havířov už potvrdil své zkušenosti a dovedl zápas do vítězného konce. Poprvé v sezóně však Azet vyhrál, přestože nebyl herně lepším týmem.

60:36
    Havířov právě vstřelil branku!
    Tento infarktní zápas je u konce! Už v první minutě prodloužení jej ukončuje ROBERT NAJDEK poté, co se do útočného pásma proháčkoval Jan Maruna. Puk se poté za bránou ocitl na holi zmiňovaného střelce, který zkusil překvapit brankáře Šafránka a k velkému překvapení hostů se mu to opravdu podařilo! Bez asistence.

60:14
    Nastavená část zápasu začíná zakázaným uvolněním domácích.

60:01

60:00
    Po dvouminutové přestávce bude následovat pětiminutové prodloužení a případné samostatné nájezdy.

60:00

59:45
    Domácí stihli vystřelit a získávají útočné pásmo.

59:39
    Ledová plocha je již uklizena a za malou chvíli se nám tento zápas opět rozeběhne. Vstřelí jeden z týmů ve zbývajících 21 vteřinách vítěznou branku?

59:39
    Zápas se nám nejen natáhne do prodloužení (zbývá 21 vteřin do konce), ale ledaři musí nyní uklízet ledovou plochu, která je po velké nevoli domácího publika zahalena nepořádkem.

59:39
    Jan Kolařík (HAV) inkasuje za prostesty desetiminutový osobní trest.

59:39
    Opava právě vstřelila branku!
    Z protiútoku se prosazuje PETR WOLF, který jel sám na Matouška a střelou zápěstím posouvá tento zápas do prodloužení! Asistence: David Galvas.

59:27
    Najdek z pěti metrů trefil pouze tyčku odkryté branky!

59:00
    Domácí se osvobozují z obranné třetiny.

58:53
    Opava to zkouší v šesti lidech bez brankáře!

58:50
    Oddechový čas pro hosty.

58:22
    Opava se dostala do tlaku, ale rychle puk ztratila. Krisl mohl ujet, jenže mu odskočil puk.

57:58
    Opava nahazuje a získává pásmo.

David Motloch

Branky a nahrávky: 3. Zientek (Stránský), 41. Krisl, 61. Najdek - 11. Wolf (Chalupa), 60. Wolf (Galvas)

AZ Havířov: Matoušek (L.Daneček) - Hartmann, Vydra, Krisl "C", Hegegy, Rimmel, Zientek, Jaroch - Maruna, J.Daneček, Najdek "A" - Kolařík, Pechanec, Klimša - Haas, Stránský, Sztefek - Kopún, Pavlas
    HK Opava: Šafránek (Kober) - Vrábel, Galvas "A", Tichý, T
    ůma, Kukol "A", Mosler, Bednárek - Mlýnek, Džemla, Měch "C", Herman, Vítek, Polok, Vlašánek, Pavelek, Koschatzký, Wolf, Černý, Baďura, Chalupa

Rozhodčí: Koliba - Vengřín, Záviský