Opava – Nový Jičín 2:1 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 4:3 (kon.) | Karviná (Baník) – Prostějov 1:6 (kon.)
Val. Meziříčí – Havířov 5:4 (po s.n.) | Přerov – Poruba 2011 6:0 (kon.) | Břeclav – Nymburk 3:6 (kon.)
Technika Brno – Mor. Budějovice 3:1 (kon.) | Sokolov – Milevsko 4:1 (kon.) | Bílina – Klatovy 5:7 (kon.)
Kobra – Tábor 3:5 (kon.) | Jablonec n/N – Řisuty 2:4 (kon.)

59:11
    Tichý (VSE) 2 minuty hákování + 2 minuty hrubost.

54:40
    Láníček přikryl puk a bude se vhazovat po jeho levici.

53:47

53:18
    Ovšák (FRM) 5 minut + trest do konce utkání za napadení, Hruška (VSE) 5 minut + trest do konce utkání za hrubost.

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Petr Kanko přihrávkou od mantinelu vybídl MARKA KOPÚNA ke skórování a ten se nemýlí! Domácí jdou znovu do vedení. Asistence: Petr Kanko.

49:16
    Láníček je pozorný a chytá další pokus Vsetína.

47:55

46:10
    Jen tak dále. Druhá branka v oslabení. MILAN OVŠÁK si krásně najel za hostující obranu a vybídl Petra Rozuma k přihrávce, která byla přesná. Zakončení prvně jmenovaného přineslo vyrovnání. Asistence: Petr Rozum.

45:29
    Tomis (FRM) 2 minuty hákování.

Mario Schüler

Branky a nahrávky: 10. Hrubý (trestné střílení), 31. Kraft (Kanko, Gajda), 47. Ovšák (Rozum), 50. Kopún (Kanko) - 12. Zúbek (Vaněk, Vrba), 28. Dubec (Hruška), 29. Kubo (Mečiar)

HC Frýdek-Místek: Láníček, Carbol, Ovšák, gajda, Teper, Tomis, Krutil, Měkýš, Kudláček, Rozum, Gogolka, J.Slovák, Štubňa, Kopún, Kraft, J.Sluštík, O.Sluštík, Kanko, Suchý, Čintala, Hrubý
    VHK ROBE Vsetín: Plšek, Hromada, Okuliar, Vrba, Vodák, Tichý, Mečiar, Žabčík, Tesařík, Zúbek, Vaněk, Vítek, Dubec, Hruška, Mikšovský, Kubo, Podešva, Brezáni, Kajaba, Holík

Rozhodčí: Šutara - Hanzlík, Štěpán