Vsetín – Prostějov 4:6 (kon.) | Sokolov – Děčín 3:4 (po pr.) | Nový Jičín – Frýdek-M. 0:3 (kon.)
Havířov – Karviná (Baník) 6:3 (kon.) | Poruba 2011 – Opava 1:5 (kon.) | Přerov – Val. Meziříčí 5:0 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
1:5 (0:3, 1:1, 0:1)
HK Opava
Středa 21.11.2012, 18:00 • ZS SAREZA, Ostrava – Poruba. • 2. liga skupina Východ

S konstatováním, že Poruba podlehla Opavě 1:5, se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek středečního večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (20:14:11)

Skončilo utkání mezi Porubou a Opavou. To zcela ovládl Slezan, který si tak připsal zaslouženě na konto vůbec první tříbodové vítězství na venkovním kluzišti v sezóně. RT TORAX naopak sehrál jednoznačně nejhorší domácí zápas sezóny.

60:00

59:52
    Černý ještě v závěru podcenil situaci a netrefil úplně prázdnou branku, ale to hosty nemusí vůbec mrzet.

59:33
    Opava právě vstřelila branku!
    Moslerovu střelu od modré Gleich vyrazil k volnému PETRU WOLFOVI, který měl již lehkou úlohu touš dorazit za brankovou čáru. Asistence: Patrik Mosler.

59:23
    Domácí hokejisté závěr příliš neunáší a je tady další faul. Petr Seidler inkasuje 2 minuty za vysokou hůl. Závěr tak přinese opavskou přesilovku 5 na 3!

58:35
    Prokop ještě něco řekl na adresu sudího a inkasoval nejprve desetiminutový trest a při odchodu na trestnou lavici po dalším nesportovním gestu i trest do konce utkání.

58:35
    Lukáš Prokop to přehnal s důrazem a vysloužil si menší trest za krosček. Přesilovka pro Slezan.

57:53
    Krayzel si vyjel do dobré pozice, ale obrana jeho pokus zablokovala, tak ani tentokrát žádný vzruch nepřišel.

57:14
    Opava se usazuje před Gleichem, schází tomu střelba.

56:29
    Vrána vletěl do třetiny, ale jeho střela opět nebyla pro Šafránka příliš velkým nebezpečím.

55:38
    Kocián alespoň propagačně vyzkoušel Gleicha.

55:19
    Opava vyhazuje na zakázané uvolnění, všichni už zajisté čekají na konec zápasu.

54:40
    Třetí třetina při vší úctě k oběma soupeřům není příliš důstojná druhé hokejové lize.

53:51
    Opava hraje v plném počtu, Poruba toho v přesilovce příliš nepředvedla.

53:05
    Proti Šindelářovi si Šafránek dobře povyjel a vykryl tak střelecký úhel.

52:38
    I v oslabení se dokázal dostat Slezan ke střele, Bednárek trefuje jen boční konstrukci branky.

51:51
    Tomáš Polok si vysloužil trest, hlavní rozhodčí Fiala mu uděluje 2 minuty za hákování. Přesilovka pro Porubu.

50:52
    Porubští jsou již kompletní, Opavě je odpískán úmyslný ofsajd.

Adam Bagar

Branky a nahrávky: 26. Hašek (Holuša) - 1. Mlýnek (Pavelek, Kocián), 8. Herman (Černý, Polok), 16. Polok (Herman), 26. Chalupa (Vítek), 60. Wolf (Mosler)

HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich (Rudl) – Prokop P., Hruzík, Šindelář, Zientek, Prokop L., Vychodil, Slavík, Axman – Hašek, Krayzel, Vaněk – Buček, Pavlačka, Seidler – Holuša, Vrána, Sedlář – Šimkovič.
    HK Opava: Šafránek (Novák) – Vrábel, Galvas, Tichý, Tůma, Kukol, Mosler, Bednárek – Mlýnek, Džemla, Herman, Vítek, Polok, Vlašánek, Pavelek, Kocián, Koschatzký, Wolf, Černý, Baďura, Chalupa.

Rozhodčí: Fiala – Bojda, Mikler.