Vsetín – Frýdek-M. 5:6 (kon.) | Jablonec n/N – Milevsko 6:3 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 3:8 (kon.)
Kobra – Děčín 3:2 (kon.) | Bílina – Tábor 2:3 (po pr.) | Sokolov – Klatovy 3:2 (po pr.)
Prostějov – Karviná (Baník) 1:2 (po s.n.) | Nový Jičín – Opava 3:6 (kon.) | Havířov – Val. Meziříčí 8:2 (kon.)
Poruba 2011 – Přerov 1:2 (kon.) | Technika Brno – Jindř. Hradec 8:2 (kon.) | Kolín – Mor. Budějovice 6:0 (kon.)
Žďár n/S – Pelhřimov 1:4 (kon.) | Břeclav – SHK Hodonín 4:5 (kon.) | Chotěboř – Nymburk 2:6 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
HC ZUBR Přerov
Středa 28.11.2012, 18:00 • ZS SAREZA, Ostrava – Poruba. • 2. liga skupina Východ

S konstatováním, že Poruba podlehla Přerovu 1:2, se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek středečního večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (20:12:16)

Vyrovnané utkání nakonec končí vítězstvím Přerova, který sice pět minut před koncem inkasoval vyrovnávací branku z hole Bučka, ale v úplném závěru strhl vedení zpět na svou stranu zásluhou Richarda Brančíka.

60:00

59:56
    Sudí Vaněk píská postavení útočícího hráče v brankovišti, hostující fanoušci se již začínají radovat.

59:50
    Další vhazování před hostující brankou.

59:46
    Kotouč končí pod ležícím Osinou, vhazuje se po pravici Martina Vojtka.

59:13
    Poruba to zkouší s šesti bruslaři v poli, její branka tak zůstává prázdná.

59:13
    Tomáš Sršeň si vyžádal oddechový čas.

58:58
    Přerov právě vstřelil branku!
    Obrovskou chybu Seidlera za vlastní brankou hosté nekompromisně trestají. Ditrich poslal puk mezi kruhy na volného RICHARDA BRANČÍKA a ten se z první nemýlil. Asistence: Marek Ditrich, Petr Sakrajda.

58:46
    Kotouč byl zašlápnut u mantinelu, vhazuje se po levici Vojtka.

58:32
    Zubři hrají v plném počtu hráčů.

58:05
    Hašek trefuje svým tvrdým pokusem jen připraveného Vojtka.

57:51
    Porubě se přesilovky vůbec nedaří. Rozhodčí ji pískají úmyslný ofsajd.

57:13
    Přerov se osvobozuje a vyhazuje touš až za Gleichovu branku.

56:32
    Hosté si to nadále komplikují. David Kudělka (PŘE) dostává 2 minuty za nedovolené bránění. Přesilovka pro Porubu.

55:54
    Poruba právě vstřelila branku!
    Tak přece jen se Porubě podařilo vyrovnat. Těsně za modrou spíše jen nahodil puk na branku Seidler a za záda Vojtka jej dokázal svou tečí poslat MARTIN BUČEK. Asistence: Petr Seidler.

55:32
    Čas utíká jako voda, Přerovští dobře brání a porubské hokejisty do ničeho nepouští.

54:40
    Hosté pouze vyhazují puk do středního pásma, do konce utkání již zbývá něco málo přes pět minut.

53:50
    Také Poruba je již kompletní.

Adam Bagar

Branky a nahrávky: 56. Buček (Seidler) - 35. Blinka (Kudělka), 59. Brančík (Ditrich, Sakrajda)

HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich (Rudl) – Wolf, Šindelář, Hruzík, Prokop P., Prokop L., Vychodil, Slavík, Axman – Hašek, Krayzel, Vaněk R. – Buček, Pavlačka, Seidler – Sedlář, Holuša, Galajda – Šimkovič, Chomič.
    HC ZUBR Přerov: Vojtek (Sklenář) – Pala, Faltýnek, Ferenc, Vlček, Osina, Kudělka, Brančík, Ditrich, Sakrajda, Kundrátek, Kolář, Sprušil, Málek, Vaněk P., Goiš, Blinka, Drábek.

Rozhodčí: Vaněk J. – Vengřín R., Rožánek.