Havířov – Prostějov 1:2 (po s.n.) | Břeclav – Kolín 5:3 (kon.) | SHK Hodonín – Pelhřimov 8:2 (kon.)
Tábor – Děčín 6:3 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Přerov – Karviná (Baník) 5:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 5:3 (kon.) | Bílina – Klášterec nO 3:2 (po pr.) | Sokolov – Jablonec n/N 6:2 (kon.)
Klatovy – Řisuty 3:2 (po pr.) | Vsetín – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Kobra – Milevsko 8:1 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
3:2 (0:0, 3:2, 0:0)
HC Frýdek-Místek
Sobota 02.02.2013, 17:00 • ZS SAREZA, Ostrava – Poruba. • 2. liga skupina Východ

S konstatováním, že Poruba po výhře 3:2 získává do tabulky důležité tři body, se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (19:07:07)

Skončilo utkání mezi Porubou a Frýdkem-Místkem. To nabídlo celkem pět branek a všechny se vešly ve druhé části do rozmezí pouhých devíti minut. Vyrovnaný duel tak končí těsným vítězstvím Poruby v poměru 3:2.

60:00

59:45
    Jan Vavrečka si ještě vyžádal oddechový čas, Láníček se vrací zpět do branky.

59:45
    Potřetí v této třetině usedá na lavici hanby Petr Rozum – 2 minuty za hákování.

59:30
    Láníček opouští frýdeckou branku, hosté to zkouší v šesti!

59:00
    Poruba se drží stále od své branky, do konce základní hrací doby schází pouhá minuta.

58:11
    Slavík si najel až před branku, odkud nezamířil přesně.

57:50
    Porubští jsou již kompletní a drží se v útočné třetině.

57:29
    Pavlačka spíše jen propagačně prověřil hostujícího brankáře. Přesilovka se Frýdku krátí.

57:05
    Vaněk opět vyhazuje až k Láníčkovi.

56:40
    Poruba se drží s pukem na holi daleko od své branky.

55:53
    Škatula jen posunul puk na lépe postaveného Ovšáka a ten trefil z první jen boční tyč.

55:41
    Zbytečný faul přichází také na straně Poruby a Martin Buček dostává 2 minuty za sekání. Frýdečtí tak mají velkou šanci k vyrovnání.

55:20
    Proti Kilnarově tvrdé střele pod horní tyč Láníček vytasil svou lapačku a navrch přidal ukázkový semafor.

54:53
    Slavík na útočné modré neseřídil dobře svá mířidla.

54:15
    Nyní se domácí dokonce dopustili zakázaného uvolnění.

53:43
    Porubě se přesilovka prozatím vůbec nedaří.

53:10
    Další vyloučení na straně hostujícího celku, zcela zbytečně poslal k zemi jednoho z domácích hráčů kapitán Petr Rozum a právem vidí 2 minuty za nedovolené bránění. Přesilovka pro Porubu.

Adam Bagar

Branky a nahrávky: 28. Buček (Vrána), 31. Sedlář (Krayzel), 37. Hruzík (Seidler) - 26. Škatula, 32. Rozum (Měkýš, Škatula)

HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich (Rudl) – Šindelář, Mládenka, Wolf, Hruzík, Vychodil, Slavík, Axman, Dusík – Sedlář, Krayzel, Vaněk – Buček, Vrána, Seidler – Hašek, Pavlačka, Kilnar – Piják, Holuša, Chaloupka.
    HC Frýdek-Místek: Láníček (Chvostek) – Gajda, Tomis, Měkýš, Ovšák, Krutil, Kudláček, Koky, Gogolka – Sluštík O., Škatula, Slovák P., Rozum, Šimkovič, Kopún, Mach, Sluštík J., Řehák, Slovák J., Balčík, Kelner.

Rozhodčí: Fiala – Mrákava, Řezáč.