Královo Pole – Přerov 36:19 (kon.) | Zubří – Hranice 34:29 (kon.)
HC ROBE Zubří
34:29 (18:13)
TJ Cement Hranice
Sobota 29.09.2012, 18:00Chance Extraliga mužů

Utkání nám končí stavem 34:29.Dnes jsme mohli v Zuberské hale vidět rychlé dramatické utkání , které nakonec lépe vyznělo pro domácí celek.Hosté se několikrát v utkání pokoušeli o zvrat, ale Zubří bylo po celou dobu utkání lepším týmem a pro to zaslouženě vyhrálo.Z haly házené v Zubří se s vámi loučí Martin Petřek. (34:29) (19:32:58)

60
    Konec zápasu. (34:29) (34:29)

29
    na obou stranách týmů padly v poslední minutě utkání dvouminutové tresty (34:28) (34:28)

29
    Do konce utkání zbývá jedna minuta (33:27) (34:28)

27
    Hranice snižují na rozdíl pěti branek z rychlého útoku,na druhé straně se prosazuje Vyjidák (32:26) (33:27)

23
    Hranice proměnujou semdimetrový hod (31:23) (31:25)

22
    Z křídla se probojoval přes obranu domácího celku Tomáš Galus , který upravuje stav utkání na 31:23. (30:22) (31:23)

19
    Autorem třicáté branky utkání je Boris Aspiridis, který se prosazuje z breyku. (29:22) (30:22)

18
    Marek Třeštík přibližuje Zuberské k třicetibrankové hranici.Následně po delší odmlce se také prosazue tým Hranic zásluhou Čadry. (27:20) (29:22)

18
    konec time outu (27:20) (27:20)

18
    Zubří sází Hranickým jednu branku za druhou , na sedmi brankový rozdíl posunuje domácí tým Michal Dědek.Trenér hostů na tuto situaci reaguje oddechovým časem. (26:20) (27:20)

18
    Následně skoruje z rychlého útoku Dědek. (25:20) (26:20)

17
    Proti celku hostů byl nařízen sedmimetrový hod na který nastupuje Jurka který této brankové příležitosti využívá. (24:20) (25:20)

15
    Přes celé hřiště krásně prokličkoval mezi Hranickými Vyjidák, a posouvá následně domácí do vedení o čtyři branky (22:20) (24:20)

13
    Domácí v plném počtu (22:19) (22:20)

11
    Po verdiktu rozhodčích obdržel Štěpán Randýsek dvou-minutový trest. (21:19) (22:19)

10
    Mirek Jurka uniká do breyku který zakončuje brankou. (20:19) (21:19)

9
    konec time outu (20:19) (20:19)

9
    A nyní už vedou domácí pouze jednobrankovým rozdílem, Tomáš Galus je autorem devatenácté branky Hranických.Na tuto vzniklou situaci reaguje trenér Jiří Mičola oddechovým časem. (20:18) (20:19)