SHK Mustangové – HC Sparta Praha Sledge 2:3 (po s.n.) | Zlín sledge – Č.Budějovice 5:0 (kon.) | SOHO Olomouc – Karlovy Vary 0:9 (kon.)
SOHO Olomoučtí Kohouti
0:9 (0:2, 0:0, 0:7)
SKV Sharks Karlovy Vary
Neděle 07.10.2012, 17:15 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Česká para hokejová liga

45:00
    Konec zápasu. (18:58:51)

44:27
    Jeden z hostujících hráčů atakoval Karla Veselého, poté se strhla další potyčka. Petr Bejvl (OLO) a Jiří Forgo (KVA) obdrželi také pět minut a do konce zápasu.

44:21
    V samotném závěru se v domácí třetině strhla hromadná bitka. Za domácí si odpočine Stodola (OLO) a za hosty Berger (KVA). Oba inkasovali pět plus do konce utkání.

43:53
    Žraloci právě vstřelili branku!
    Michal Geier obkroužil okolo domácí klece a poslal puk před brankoviště, kde jej uklidil JIŘÍ BERGER. Asistence: Michal Geier.

41:51
    Libor Geier (OLO) vyloučen za držení protihráče.

40:06
    Miroslav Hrbek našel na pravé straně volného JIŘÍHO BERGERA, který zkompletoval hattrick. Asistence: Miroslav Hrbek.

39:43
    Začíná to být pořadný debakl, JIŘÍ FORGO sám před domácím brankářem mířil přesně. Asistence: Miroslav Hrbek.

38:24
    Jiří Berge jel sám na Hulína, ale domácí gólman si připsal další skvělý zákrok. Jen díky němu Kohouti neprohrávají vyšším rozdílem.

36:22
    Krásnou střelou pod víko vsítil šestou brankou svého týmu JIŘÍ BERGER. Asistence: Michal Geier, Ludvík Janko.

35:31
    Oddechový čas pro domácí.

Dnešní utkání sleduje 32 diváků.

32:06
    Hanáci začínají odpadat, MICHAL GEIER prostřeli domácího brankáře z levého kruhu. Asistence: Jiří Švec.

31:34
    Západočeši vedou už o čtyři branky. JIŘÍ BERGER poprvé v utkání prostřelil Hulína. Asistence: Michal Geier, Jiří Frogo.

30:27
    Neuplynula ani půlminuta a začátku třetí části a hosté zvyšují svůj náskok. Přesně se trefil PETR OČENÁŠEK. Asistence: Jiří Berger.

30:01

Nyní následuje úprava ledové plochy, hra by měla pokračovat zhruba v 18:21.

30:00

29:34
    Kohouti se i díky svému gólmanovi Hulínovi ubránili.

28:49
    Jiří Forgo sám před domácí brankou napálil puk jen do Hulína!

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 8. Geier (Hrbek, Berger), 10. Forgo, 31. Očenášek (Berger), 32. Berger (Geier, Frogo), 33. Geier (Švec), 37. Berger (Geier, Janko), 40. Forgo (Hrbek), 41. Berger (Hrbek), 44. Berger (Geier)

SOHO Olomoučtí Kohouti: Hulín – Veselý K. (C), Veselý J., Bejvl, Marek – Havlík, Gergely, Prášil, Černoch, Novák, Hrdý, Stodola, Geier.
    SKV Sharks Karlovy Vary: Mach – Berger (C), Hrbek, Švec, Geier M., Schneider, Janko, Lindák, Forgo, Očenáček

Rozhodčí: Cik, Novotná