Havířov – Přerov 9:1 (kon.) | HC Kladno – Sparta 4:3 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
Vsetín – Olomouc 8:1 (kon.) | Hr. Králové – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Vítkovice – Třinec 3:4 (kon.)
Chomutov – HC Litvínov 5:2 (kon.) | Slavia – HC Plzeň 2:6 (kon.) | Motor ČB – Písek 3:4 (kon.)
Jihlava – Pardubice 5:7 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 3:0 (kon.)

59:37
    Liberec znovu bez gólmana, hraje se tak v pěti.

59:34
    Ve stejný okamžik si liberecká lavička bere oddechový čas.

59:34
    Liberecké naděje ale berou za své. Šťáva (LIB) fauloval a míří na dvě minuty mimo hru. Liberecký obránce navíc dostává osobní trest na deset minut.

59:13
    Stezka je na střídačce, Liberec to zkouší v šesti.

58:24
    Po zmatku na brankovišti hostí se vykutálel kotouč možná pět centimetrů vedle pravé tyče.

57:50
    Liberec vrhá všechny síly do útoku. Stezka už stojí mezi kruhy, brzy jej zřejmě uvidíme opouštět klec.

56:39
    Liberec právě vstřelil branku!
    Máme zaděláno na drama. Škoda vybojoval kotouč za brankou a poslal ho mezi kruhy. Tam si jej našel z druhé vlny najíždějící MICHAL KUPČÍK, který nekompromisní ránou snížil na rozdíl jediné branky. Asistence: Robin Škoda.

55:58
    V pěti už ale jsou i liberečtí a hraje se tak ve stejném počtu hráčů na obou stranách.

55:40
    Hosté jsou v pěti a zahrají si pár desítek vteřin v přesile.

54:48
    Ve čtyřech si převahu udržují domácí hokejisté. Jejich střely ale hostující gólman bez větších potíží likviduje.

54:26
    Havlasova střela sice Ašenbrennerovi příliš starostí nenadělala, kotouč ovšem podržel a liberecký útočník tak vybojoval útočné pásmo.

53:56
    Přesilovky si ale Tygři moc neužili. Tomáš Havlín (LIB) při souboji zvedl ruce a za faul loktem si jde na dvě minuty sednout. Oba celky tak hrají ve čtyřech.

53:40
    Domácí ale dostávají další šanci v přesilovce. Za podražení je potrestán Ďurač (MBL).

53:05
    Liberečtí pokračují v bušení na boleslavská vrata, zatím ale bez úspěchu. Většina jejich střeleckých pokusů míří na branku z ne zrovna ideálních střeleckých pozic.

52:06
    Srážky dvou hráčů hostí mohli Tygři využít gólově. Kalfiřt poslal kotouč na Šťávu, který stál na vrcholu pravého kruhu a poslal velmi tvrdou ránu na branku. V ní si ale znovu neomylně počínal Ašenbrenner.

51:30
    Hosty zastavuje postavení mimo hru.

50:50
    Jeden ze zmiňovaných kontrů se naskytl Ďuračovi. Hostující útočník ale nedokázal zkrotit poskakující kotouč a ten doskákal až do rohu kluziště.