Amurští Tygři – Patriot Budapešť 2:3 (po pr.)
Amurští Tygři
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 – 0:1)
Patriot Budapešť
Pondělí 03.12.2012, 09:00 • Platinum Aréna, Chabarovsk. • MHL

To je pro tuto chvíli vše, s konstatováním, že Patriot Budapešť zvítězil v Chabarovsku 3:2 po prodloužení, se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek pondělního dne. Odveta je na programu již v úterý ráno od 9 hodin a opět vám z ní přineseme informace o změnách stavu. (11:22:23)

Střely na branku celkem: 33:27.

Zdá se, že Patriot Budapešť najel na vítěznou vlnu. Poté, co si na domácí půdě poradil dvakrát s Juností Minsk, tentokrát loupil i v dalekém Chabarovsku, kde nad Amurskými Tygry zvítězil 3:2 po prodloužení. Pomohly mu k tomu i dvě využité přesilové hry.

62:57
    Patriot právě vstřelil branku!
    Patriot svou dlouhou přesilovku využívá a v prvním utkání na ledě Chabarovsku vítězí. O rozhodující trefu se postaral KAROL CSANYI. Asistence: Benjamin Nemes, Tomáš Varholík.

60:47
    Domácí Sergej Smurov inkasuje 2 + 2 minuty za vysokou hůl a Patriot tak má ideální šanci v prodloužení rozhodnout!

60:01

Střely na branku ve 3. třetině: 6:12.

60:00

50:24
    Pouhých sedm vteřin stačilo Patriotu k tomu, aby využil přesilovou hru a srovnal stav. Přesilovkovou kombinaci zakončoval TOMÁŠ DANIŠKA. Asistence: Tomáš Varholík, Vladimír Dolník.

50:17
    Další vyloučení, tentokrát na straně Amurských Tygrů. Matvej Tymčenko hákoval a Budapešť má necelých deset minut před třetí sirénou k dispozici početní výhodu.

46:01
    Ta však trvala jen devět vteřin, protože stejný prohřešek – hákování – je odpískán i Matůši Kamzikovi. Hraje se 4 na 4.

45:52
    Igor Išajev se dopustil hákování, což neuniklo pozornosti hlavního sudího. Patriot si tak zahraje další přesilovku.

45:47
    Amurští Tygři právě vstřelili branku!
    Po čtyřiceti minutách vidí fanoušci v Chabarovsku další gól. Amurští Lvi jdou podruhé v utkání do vedení. Tentokrát má na tom největší zásluhu SERGEJ ABRAMOV. Asistence: Alexander Remov.

40:01

Střely na branku ve 2. třetině: 9:7.

40:00

38:58
    Hlavní rozhodčí Maximov měl opět zdviženou svou pravici. Bude se vylučovat na obou stranách. Jegor Namestnikov inkasuje 2 minuty za vysokou hůl, na straně Patriotu je potrestán Benjamin Nemes – 2 minuty za podražení. Pokračuje se 4 na 3.

Adam Bagar

Branky a nahrávky: 5. Pronin (Tislenko, Abramov), 46. Abramov (Remov) - 6. Glemba (Piačka, Božík), 51. Daniška (Varholík, Dolník), 63. Csanyi (Nemes, Varholík)

Amurští Tygři: Berestněv (Ivandikov) – Teslenko, Čeljišev, Promin, Namestnikov, Kruglickij, Migranov, Terjajev, Zub – Smurov, Omeljaněnko, Stoljarenko – Remov, Tislenko, Abramov – Išajev, Jakovlev, Voronoj – Malevanij, Kopjenko, Tymčenko.
    Patriot Budapešť: Boraroš (Ilašenko) – Bajaník, Holeša, Kubica, Nedvěd, Potěchin, Trávníček, Varholík – Glemba, Hardi, Nemes, Kamzik, Priganc, Kalináč, Dolník, Csanyi, Božík, Berlov, Daniška, Piačka, Šalka.

Rozhodčí: Maximov – Afanasenko, Bratuchin.