HC Sparta Praha Sledge – SOHO Olomouc 5:1 (kon.) | Č.Budějovice – Studénka Sledge 3:1 (kon.) | Karlovy Vary – SHK Mustangové 4:5 (po s.n.)
HC Sparta Praha Sledge
5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
SOHO Olomoučtí Kohouti
Sobota 01.12.2012, 11:15 • Zimní stadion Neratovice. • Česká para hokejová liga

Sparta tedy si po dvou letech zahraje play - off. O tom s kým bude hrát rozhodnou následující zápasy ale z určitostí už můžeme říct že naší klucí budou hrát o medaile. Děkuji za pozornost a zítra zase znovu napočtenou se budu s Vámi těšit u zápasu Sparta - Pardubice který bude začínat také od 11:15. (12:57:21)

45:00

44:43
    Ještě jedenn závar před brankou Olomouce ale Hulín vše pokryl a uhlídal.

44:30
    Icing hostů.

44:17
    Útočnou akci domácích źastavil offside.

44:00
    Běží nám poslední minuta troufnu si říct zápasu místo normální hrací doby.

42:45

42:40
    Jedovatou střelu vyslal Zapletal po přihrávce Němce ale bohužel puk letěl mimo bránu.

40:30
    Raul ze Zikmundem jeli dva na jednoho ale tato akce měla jepičí život. Raul totiž místo aby přihrál Zikmundovi tak přihrál za Zikmunda a bylo po akci.

39:30
    V obrovské šanci byl Chadraba dyž Krupička J. nastřeloval kotouč na bránu Hulín kotouč neudržel ale Chadraba nedokázal zasunout puk za Hulínova záda.

38:54
    Pro změnu Icing Sparty.

38:32
    Olomoucký Icing.

37:55

37:19
    Sparta si vytvořila několik dobrých šancí ale bohužel bez golového efektu.

35:56
    Sparta si zahraje další přesilovou hru vyloučen je hostující hráč Hrdý na dvě minuty za podražení.

34:40
    V dalším Olomouckém úniku byl Gergely Vápenka byl ale pozorný a chytá.

33:55
    Sparta právě vstřelila branku!
    Pátou branku Sparty a zároveň využitou přesilovou hru využívá RAUL JIŘÍ.

33:23
    Ve sttejném čase byl střelec branky vyloučen na dvě minuty za nesportovní chování. Při golové radosti vyhodil hokejku do vzduchu.

33:23
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Veselý K. našel krásným pásem najetého GERGELYHO a tem se nemýlil.

Jan Hamák

Branky a nahrávky: 4. Zapletal, 15. Žižka, 19. Němec (Raul), 32. Raul (Krupička J.), 34. Raul - 34. Gergely (Veselý K.)

HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Němec, Zapletal – Zikmund , Žižka, Chadraba, Raul. , Krupička. J Trenér : Žižka Karel
    SOHO Olomoučtí Kohouti: Hulín – Veselý K.,Veselý J. - Gergely, Novák, Černoch, Hrdý Trenér: Brix Martin

Rozhodčí: Kuranda