Ústí n/L – Chomutov 5:10 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Kladno 4:2 (kon.) | Třinec – Motor ČB 1:0 (po s.n.)
Liberec – HC Plzeň 5:4 (po s.n.) | Slavia – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Sparta – Olomouc 6:1 (kon.)
Vítkovice – Jihlava 3:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
HC Kladno
Sobota 19.01.2013, 15:00 • ŠKO-ENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů

V dnešním utkání, které by se klidně dalo nazvat utkáním o šest bodů zvítězili zaslouženě domácí. Zatímco první dvě třetiny byly víceméně vyrovnané, třetí patřila jednoznačně domácím. Ti si tak připisují do tabulky důležité tři body. Tímto se s vámi ze ŠKO-ENERGO Arény loučím. (17:21:39)

60:00

59:14
    DAVID KOUDELA využil prázdné branky a posílá domácí definitivně ke třem bodům. Asistence: Kryštof Kulhánek, Václav Jankovský.

55:21
    Vodák (KLH) - 10 minut, nesportovní chování.

55:20
    Kladnu se nedaří dostat z tlaku, pod který je domácí dostali svou agresivní hrou.

54:22
    Zmatek před brankářem hostí. Domácí se tlačili do útoku, ale Exner puk chytil. Následně vznikla menší strkanice, kterou ale uklidnili páni rozhodčí.

52:48

52:36
    Po Vrbově ráně se ke kotouči dostal LADISLAV MAREK a posílá Bruslaře znovu do vedení. Asistence: Filip Vrba.

52:32
    Vrba pálil od modré a jen těsně minul.

50:48
    David (KLH) - 2 minuty, podražení.

49:45
    Souček s Markem se pokoušeli projít do útočného pásma. Jejich pokus však zastavil ofsajd.

47:34
    Ve třetí třetině zatím hrají lépe domácí. Hosté jsou u puku stále častěji příliš pozdě.

46:25
    Frolík zkusil nahodit puk na hostujícího brankáře, ten kotouč raději přikryl do bezpečí.

44:34
    Kulich perfektně našel Jankovského, gólman hostí byl ovšem na jeho jedovatou střelu znovu připraven.

Josef Zdobinský

Branky a nahrávky: 12. Ficek (Rovný), 21. Jankovský (Koudela, Kulich), 53. Marek (Vrba), 60. Koudela (Kulhánek, Jankovský) - 15. Fiala (Kobes), 28. Šilhavý (Habrdla)

BK Mladá Boleslav: Sejpal (Pivrnec) - Souček, Kulhánek, Němec, Marek, Rovný, Kurka, Podsedníček, Chvátal, Brzák, Jankovský, Frolík, Kulich, Školoud, Bičiště, Vrba, Koudela, Bartoš, Bernard.
    HC Kladno: Exner (Vágner) - Bunda, David, Tomáš, Vodák, Znamenáček, Rajter, Kolařík- Redlich, Kalla, Vyšín, Pípal, Král, Kobes, Novák, Šilhavý, Slánský, Habrdla, Gottlieb, Véber, Janeček, Fiala.

Rozhodčí: Wagner – Hanzlík, Šmika.